GÜRE MAHALLESİ’NDE YOLLAR GÜZELEŞİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

GÜRE MAHALLESİ’NDE YOLLAR GÜZELEŞİYOR

 

Edremit Belediyesi tarafından ilçenin farklı noktalarında çalışmalar dört koldan devam ediyor. Asfaltlama, parke taş döşeme, altyapı çalışmalarının yanı sıra Güre Cumhuriyet Mahallesi’nde kozak taşı döşemeleri yapılıyor.

 

Edremit Belediyesi tarafından ilçenin farklı mahallelerinde 8 ayrı noktada altyapı yağmur suyu drenaj hattı döşemesi, parke taş döşeme, kavşak ve yeşil alan düzenlemeleri tüm hızı ile devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bu çalışmalar kapsamında Güre Cumhuriyet Mahallesi’nde Turgut Reis Caddesi devamında, Üçgen Sokak ve 5. Sokak’ta doğal kozak taşları ile kaplama yapılıyor. Altyapı sistemlerinin düzenlediği sokaklarda kozak taşları ile üst yapısı da güzel bir görünme kavuşturuluyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yaz sezonu öncesinde dört bir yandan çalışmaların devam ettiğini belirterek, “Çağdaş ve modern bir kent yaratma hedefi doğrultusunda 2016 yılında programladığımız çalışmaları sırası ile hayata geçiriyoruz. Edremit’te bozuk ve çamurlu hiçbir sokak kalmaması için ilçemizin dört bir yanında ekiplerimizin çalışmaları devam edecek” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.