Gaziosmanpaşa Denince Akla Gelen Kolej

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ilker1Ottoman Body Avantajları, Ottoman Body Fiyatı – 2 Mayıs 2017Elektronik Sigarada Yeni Dönem – 8 Nisan 2017Dr.Esra Çabuk Cömert Yeni Kliniğinde Hizmete Başladı – 31 Mart 2017SATIŞ DAĞITIM OPTİMİZASYONU NEDİR? – 29 Mart 2017Özel Tasarım Kolye Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir | Mercanziyagoral – 29 Mart 2017Bonvita Hair Özellikleri? Kullanıcı Yorumları – […]

Gaziosmanpaşa Denince Akla Gelen Kolej

Çocuklarını özel okula yazdıran velilerin elbette ki verdikleri para doğrultusunda bir okuldan çok şey ister. Okulun fiziki ve eğitim şartlarının düzgün olması, eğitim kadrosunun deneyimli olması, sosyal imkanlarının fazla olması en temel tercih nedenleri arasındadır. Değişen ve gelişen dünyanın şartlarına ayak uyduran bireyler yetiştiren okullar içerisinde birçok popüler okul vardır. Çocuğunu özel okula gönderen her veli çocuğunun başarılı olmasından ziyade araştıran, sorgulayan, özgüven duygusu gelişmiş ve gelecek kaygısı taşıyan kişiler olmasını ister.

Eğitim alanında her ne kadar okul büyük önem taşısa da okulun veli ile çocuk arasında bir köprü kurması da önemlidir. Çocukların mezun olduklarında her anlamda donanımlı olmasını isteyen veliler, tercih ettikleri okulların öğrencinin isteklerine cevap verebilecek nitelikte olmasını ister. Eğitim hayatı sadece dersten ibaret değildir. Bu nedenle çocukların ders dışında alacağı sosyal kültürel, yabancı dil eğitimi çocuğun geleceği için büyük önem taşır. İstanbul en nezih semtlerinden olan Gaziosmanpaşa özel okullar konusunda birçok başarılı kurumu bünyesinde taşıyan bir ilçedir.

Neden Atabek Koleji

Gaziosmanpaşa koleji denilince akla ilk gelen eğitim kurumu atabek koleji olmuştur. Bölgenin en her anlamda en prestijli koleji olan Atabek koleji, anaokulundan liseye kadar hizmet sunar.

Kaliteli eğitim kadrosu ile eğitim düzeyini üst seviyede sunan Atabek koleji Gaziosmanpaşa özel okullar anlamında bölgeye farklı anlamlar kazandırmayı başarmıştır. Atabek kolejini diğer özel okullardan ayıran birçok özellik vardır. Başarılı eğitim kadrosunu bünyesinde barındıran Atabek koleji, eğitim alanında sunduğu başarılı çalışmalar ile İstanbul’un ve Gaziosmanpaşa ilçesinin en beğenilen özel okul olmuştur.

2009 yılından itibaren eğitim hizmeti sunan Gaziosmanpaşa koleji geniş fiziki imkanları ile öğrencilere ferah alanlardan konforlu eğitim hizmeti sunmayı şiar edinmiştir. Gaziosmanpaşa koleji olan atabek koleji içerisinde 4 bilgisayar laboratuvarı, içerisinde birçok seçkin yazarın bulunduğu kütüphane, sosyal donatıların çok fazla olduğu atölyeler ve kapalı spor alanları bulunur. Kuruluşundan bu yana geleceğe güvenle bakan donanımlı bireyler kazandıran Atabek Koleji, hijyenik ve modern yemekhanesi ile de çocuklara en besleyici yiyecekleri beslenme uzmanları eşliğinde vererek dengeli beslenme, sağlıklı yaşam ilkesini sunar.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.