" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Makyaj Kursu

Her Kadın Güzeldir Günümüzde artık kadının iş hayatına katılması ve sosyalleşmesi, onun kendi fiziki güzelliğine verdiği önemi, daha da artırmıştır. Kazandığı ekonomik özgürlüğü, bu konudaki yenilikleri uygulamasına zemin oluşturmuştur. Makyaj yapmak, kadınların olmazsa olmazları arasındadır. Makyaj sayesinde, hem kendilerini psikolojik olarak daha iyi hissederler hem de hoş ve estetik bir görünüme sahip olurlar. Zamanla yarışan […]

Makyaj Kursu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Her Kadın Güzeldir

Günümüzde artık kadının iş hayatına katılması ve sosyalleşmesi, onun kendi fiziki güzelliğine verdiği önemi, daha da artırmıştır. Kazandığı ekonomik özgürlüğü, bu konudaki yenilikleri uygulamasına zemin oluşturmuştur.

Makyaj yapmak, kadınların olmazsa olmazları arasındadır. Makyaj sayesinde, hem kendilerini psikolojik olarak daha iyi hissederler hem de hoş ve estetik bir görünüme sahip olurlar. Zamanla yarışan çalışan kadınlar, makyaj yapma sırasındaki zaman kayıplarını artık, Kalıcı makyaj yaptırarak kapatmaktadırlar.

Bu makyaj; 18 yaş altındakilere, hamile ve emziren kadınlara, mantar ve siğil gibi cilt problemleri olanlara ve kanser hastalarına yapılmaz. Uygulama da; kaş, alt ve üst gözkapağı, dudak kenarına ve içine doğal mikro pigmentlerin, steril ve ince iğneler ile lokal anestezi sonrasında, derinin altındaki bölgeye verilmesi ile olur.

Bu işlemlerin herhangi bir enfeksiyon ve olumsuzluk ile sonlanmaması için, işlemlerin Kalıcı makyaj eğitimi almış kişilerce yapılması gerekir. Bir de kadın ve erkekler de; genetik, geçirilen hastalıklar ve yaşlanmaya bağlı olarak kellik oluşabilir.

Bunun çözümü içinde, saç içi simülasyonu uygulanır. Aklınıza, Saç içi simülasyonu nedir sorusu gelebilir. Bu, doğal olan mikro pigmentlerin, kellik olan bölgeye steril olarak, uygun yöntemlerle verilmesi yöntemidir. Yapılan işlem, 2 yıl içinde kendi kendine kaybolur.

Bu tip uygulamalar yaptırmak isteyenler, internet üzerinden www.nurayoner.com’u ziyaret ederek bilgi alabilirler.

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.