" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BU AYDINLATMA DİREKLERİNDEN ÖREN’İN KARANLIK SOKAKLARINA DA KONMALI

Burhaniye Belediyesi Elektrik İşleri yeni yapılan yol çalışmasından sonra koyduğu Modern ve daha fazla aydınlatma sağlayan elektrik direklerinden Ören ve Diğer Sahil Mahallelerinde konmalı. Burhaniye Ören Mahallesi yıllarca sit alanı olması nedeni ile bir türlü aydınlığa kavuşamayan gezinti yolu Ali Çetinkaya Caddesine montajı yapılan çift yönlü elektrik direkleri konması ile birlikte aydınlığa kavuşacak diyen vatandaşlar, […]

BU AYDINLATMA DİREKLERİNDEN ÖREN’İN KARANLIK SOKAKLARINA DA KONMALI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi Elektrik İşleri yeni yapılan yol çalışmasından sonra koyduğu Modern ve daha fazla aydınlatma sağlayan elektrik direklerinden Ören ve Diğer Sahil Mahallelerinde konmalı.

Burhaniye Ören Mahallesi yıllarca sit alanı olması nedeni ile bir türlü aydınlığa kavuşamayan gezinti yolu Ali Çetinkaya Caddesine montajı yapılan çift yönlü elektrik direkleri konması ile birlikte aydınlığa kavuşacak diyen vatandaşlar, Ören karanlıktan kurtarılabilinir. Ali Çetinkaya Caddesinde yapılan aydınlatma direklerinin sadece Ören’e değil bütün sahil kesiminde ki yürüyüş ve gezinti yollarına konmasını isteyen vatandaşlar Burhaniye Belediyedesinin bu yönde bir çalışma beklediklerini ifade ettiler. Bilindiği gibi Ören gezinti yolunda belediyenin koymuş olduğu aydınlatmaların yetersiz olması nedeni ile yeteri kadar aydınlatılamıyordu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.