" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BU TABELADAKİ SOLMUŞ BAYRAK DİKKATİNİZİ ÇEKMİYOR MU?

Burhaniye Belediyesi önünde bulunan kardeş şehirlerimiz tabelasında bulunan solmuş Türk Bayrağı fotosunu gören vatandaşlar bu tabela hiçbir yetkilinin dikkatini çekmiyor mu dediler. Burhaniye Belediyesinin kardeş şehirlerinin isimlerinin yazdığı tabela üzerinde bulunan solmuş Türk Bayrağı fotonsun kimsenin dikkatine çekmemesine tepki gösteren vatandaşlar başta Belediye Başkanı Necdet Uysal olmak üzere bu tabelanın önünden birçok belediye çalışanı geçiyor […]

BU TABELADAKİ SOLMUŞ BAYRAK DİKKATİNİZİ ÇEKMİYOR MU?
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi önünde bulunan kardeş şehirlerimiz tabelasında bulunan solmuş Türk Bayrağı fotosunu gören vatandaşlar bu tabela hiçbir yetkilinin dikkatini çekmiyor mu dediler.

Burhaniye Belediyesinin kardeş şehirlerinin isimlerinin yazdığı tabela üzerinde bulunan solmuş Türk Bayrağı fotonsun kimsenin dikkatine çekmemesine tepki gösteren vatandaşlar başta Belediye Başkanı Necdet Uysal olmak üzere bu tabelanın önünden birçok belediye çalışanı geçiyor hiç biri kafasını kaldırıp bu tabelaya bakmıyorlar mı?. Bu tabelada bulunan görseli yeniletmek çok mu zor bir şey. Burhaniye’de bir şeylerin yapılması için mutlaka birilerin uyarılması mı gerekiyor anlayamadık dediler. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal vatandaşların sesine kulak vererek bu ve benzeri yerlerde bulunan yazıları silinmiş solmuş olan tabelaları tespit ettirerek yeniletmesi bekleniyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.