BU TABELADAKİ SOLMUŞ BAYRAK DİKKATİNİZİ ÇEKMİYOR MU?

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BU TABELADAKİ SOLMUŞ BAYRAK DİKKATİNİZİ ÇEKMİYOR MU?

Burhaniye Belediyesi önünde bulunan kardeş şehirlerimiz tabelasında bulunan solmuş Türk Bayrağı fotosunu gören vatandaşlar bu tabela hiçbir yetkilinin dikkatini çekmiyor mu dediler.

Burhaniye Belediyesinin kardeş şehirlerinin isimlerinin yazdığı tabela üzerinde bulunan solmuş Türk Bayrağı fotonsun kimsenin dikkatine çekmemesine tepki gösteren vatandaşlar başta Belediye Başkanı Necdet Uysal olmak üzere bu tabelanın önünden birçok belediye çalışanı geçiyor hiç biri kafasını kaldırıp bu tabelaya bakmıyorlar mı?. Bu tabelada bulunan görseli yeniletmek çok mu zor bir şey. Burhaniye’de bir şeylerin yapılması için mutlaka birilerin uyarılması mı gerekiyor anlayamadık dediler. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal vatandaşların sesine kulak vererek bu ve benzeri yerlerde bulunan yazıları silinmiş solmuş olan tabelaları tespit ettirerek yeniletmesi bekleniyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.