" />
USD
3,6893
EURO
4,3435
ALTIN
151,4870

Cilde Yağ Enjeksiyonu Yöntemiyle Ameliyatsız Yüz Gençleştirme

Günümüzün başlıca öne çıkan sorunlarından olmaya devam eden cilt kırışıklıkları, yaşlanmayla gelen başlıca sorunlar arasındadır. Her şeyin olduğu üzere bu konunun da elbette belli başlı çözüm yolları bulunmaktadır. Söz konusu bu çözüm yollarından yola çıkarak ciltteki yaşlanmaya neden olan başlıca sorunlar ortadan kaldırılarak bu şekilde tam bir samsun estetik cerrahi müdahaleler yapılmaktadır. Ameliyatsız, ağrısız, sızısız […]

Cilde Yağ Enjeksiyonu Yöntemiyle Ameliyatsız Yüz Gençleştirme
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Günümüzün başlıca öne çıkan sorunlarından olmaya devam eden cilt kırışıklıkları, yaşlanmayla gelen başlıca sorunlar arasındadır. Her şeyin olduğu üzere bu konunun da elbette belli başlı çözüm yolları bulunmaktadır.

Söz konusu bu çözüm yollarından yola çıkarak ciltteki yaşlanmaya neden olan başlıca sorunlar ortadan kaldırılarak bu şekilde tam bir samsun estetik cerrahi müdahaleler yapılmaktadır.

Ameliyatsız, ağrısız, sızısız yüz gençleştirme cerrahisiyle yüzdeki kırışıklıkların, çatlaklık ve sarkıntıların önüne geçmek için uygulanan ameliyatsız yüz gençleştirme operasyonu, yüze yağ enjekte edilmesi ve ardından özel solüsyonla yüzün 5-6 defa yıkanarak gençleştirilmesine dayanan başlıca özel müdahaledir.

Söz konusu bu samsun estetik operasyon sonrasında yüzdeki cilt tabakalarının net bir biçimde farkın gözle görülür oranda etkisi görülerek hem fiziksel anlamda estetik bir görünüm hem de ruh sağlığı anlamında daha sağlıklı bir psikolojik ruh hali kendisini gösterecektir.

Bütün bu özelliklerin dışında ayrıca samsun liposuction uygulamalarından da yola çıkarak başta gelen fazla birikmiş yağ tabakalarının vücuttan atılması sağlanmaktadır.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.