ENGELLİ GEÇİŞLERİNE ARAÇ PARK ETMEK MODAMI OLDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ENGELLİ GEÇİŞLERİNE ARAÇ PARK ETMEK MODAMI OLDU

Burhaniye’ye yazlıkçılarında gelmesi ile birlikte yaşanan trafik yoğunluğu ve birde buna eklenen duyarsız sürücüler engelli geçişlerini kapatmaya devam ediyorlar.

Pazartesi günleri dışında diğer günlerde de yaşana trafik yoğunlu ile birlikte Burhaniye’de trafik keşmekeşi yaşanıyor. Otopark yerlerinin yetersizliği olduğu kadar park ücreti ödemek istemeyen sürücülerin de araçlarını ara sokaklara gelişi güzel park ederek trafik akışını engellemeleri birçok sürücüyü zor durumda bırakırken yayaları da çileden çıkarıyor. Özellikle bankaların önlerinde ATM lerden para çekecek olan yazlıkçıların gördükleri halde hemen gidiyorum diyerek engelli geçişlerine araç bırakmaları tepki çekmeye devam ediyor. Yaşadıkları şehirlerde yapamadıklarını sahil kentlerinde yapmaya çalışan duyarsız insanların Burhaniye’nin sahibi gibi davranmaları da eklenince yollarda ve park yerlerinde tartışmaları kaçınılmaz kılıyor. Burhaniye Emniyet Müdürlüğü Trafik ekipleri sürekli olarak uyarıda bulunmalarına rağmen engelli geçişlerini kapatan sürücülere para cezası uygulamaya devam ediyorlar. Vatandaşların engelli geçişlerini veya trafiği aksatacak şekilde araçlarını park ederek umursamaz davranan sürücüleri ve araç plakalarını 155 polis imdat telefonuna bildirerek yardımcı olmaları istendi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.