Hacıaslanlar Mahellesi Sosyal Tesis inşaatı; TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

Hacıaslanlar Mahellesi Sosyal Tesis inşaatı;  TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

 

 

Hacıaslanlar Mahallesi Muhtar Ali Tuzlu ve Ekibinin yoğun çabası ve girişimleri sonucu başlayan sosyal tesisi inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.

 

Muhtar Ali Tuzlu, Muhtar seçildiği günden itibaren en önemli hedefi sosyal tesis inşaatında adım adım sona yaklaşılıyor.

 

Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan Muhtar Ali Tuzlu;” Sosyal tesisimizin inşaatını devam ediyoruz. Yardım sever iş adamlarımızın katkıları ile inşaatımız, Mertaş İnşaat tarafından yapılmaktadır.

Bize desteklerini esirgemeyen inşaatımızı üstlenen her zaman bize destek olan Mertaş İnşaat sahibi Mehmet Ertaş ve Maddi yardımda bulunan Özdoğu Madencilik başta olmak üzere destek olan herkese teşekkür ediyorum. İnşaatın tamamlanmasından sonrası için bile yardım teklifleri alıyoruz. İç döşeme ve mefruşat yardım talepleri bizi çok memnun ediyor. Biliyorsunuz tesisin işletilmesi için köyümüzde bir dernek kurmak istiyoruz. Bu konuda da çalışmalarımız devam ediyor. Tüzüğümüz hemen hemen hazır. İlk fırsatta müracaatımızı yapıp inşaat tamamlanmadan derneğimizi de kurmuş olacağız.”dedi.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.