Portakal Bütçenize Vitamin Oluyor

Bütçenizin vitamini sloganı ile yola çıkan Online Portakal, temelleri 1971 yılına dayanan, gelişimi yakından takip ederek müşteri memnuniyetini ön sırada tutmuş, ülke genelinde 1200’den fazla bayisi ve 50’ye yakın mağaza ile tüketici elektroniği alanında hizmet vermen bir şirkettir. Tüketici ve bayi çıkarlarını koruyarak vizyonları doğrultusunda büyümeye devam eden şirket kooperatifler ve ortaklıklarla inşaat sektöründe de […]

Portakal Bütçenize Vitamin Oluyor

Bütçenizin vitamini sloganı ile yola çıkan Online Portakal, temelleri 1971 yılına dayanan, gelişimi yakından takip ederek müşteri memnuniyetini ön sırada tutmuş, ülke genelinde 1200’den fazla bayisi ve 50’ye yakın mağaza ile tüketici elektroniği alanında hizmet vermen bir şirkettir. Tüketici ve bayi çıkarlarını koruyarak vizyonları doğrultusunda büyümeye devam eden şirket kooperatifler ve ortaklıklarla inşaat sektöründe de yer almaktadır.

Teknoloji alanında en güvenilen markalardan biri olan Samsung Türkiye yetkili satıcısı olan firma, uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini sağlayarak, gerek iade gerek ise kargo ve teslimat konularında tüketici dostu olarak hizmet vermektedir.

Yeni ev kuran veya evini yenileyenlerin öncelikli tercihi Samsung beyaz eşya seçeneklerine site üzerinden rahatlıkla ulaşmak mümkündür.

Bunlara ek olarak diğer Beyaz eşya çeşitleri kampanya ve fırsatlar ile tüketicinin beğenisine sunulmuştur.

Site üzerindeki avantajlı fiyatlar ve kampanyalar www.onlineportakal.com adresi üzerinden görüntülenebilmektedir. Telefon, tablet, televizyon, ses sistemleri, klima, ev aletleri, temizlik cihazları gibi pek çok kategoride 7 gün 24 saat tüketicilerine hizmet vermektedir.

 

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.