EDREMİT’TE RAMAZAN ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE RAMAZAN ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Edremit belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri her akşam farklı bir mahallede vatandaşlarla buluşuyor. Önceki akşam Tahtakuşlar Mahallesi’nde gerçekleştirilen etkinliğe özellikle çocukların ilgisi yoğun oldu.

Edremit Belediyesi tarafından her yıl Ramazan ayı dolayısı ile bir ay boyunca düzenlenen etkinlikler her akşam farklı bir mahallede vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan etkinliklerin yedinci durağı Tahtakuşlar Mahallesi oldu. Tahtakuşlar İlkokulu bahçesinde ki etkinliğe çocuklar başta olmak üzere mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Çocuklara yönelik çizgi kahramanlar, illüzyon ve dans gösterileri, değişik skeçlerin sahnelendiği etkinlikte zaman zaman çocuklarda oyuna dahil edilerek keyifli bir akşam yaşatıldı. Etkinlik sonunda çocuklara şeker, patlamış mısır, balon dağıtılıp ve yüz boyamaları yapıldı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkilileri etkinliklerin sırası ile her akşam başka bir mahalleye gittiğini belirterek etkinliklerin Ramazan sonuna kadar devam edeceğini bildirdiler Etkinliğe Tahtakuşlar Mahallesi Muhtarı Hasan Bozkurt, Edremit belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Eyüp Satıl, mahalle sakinleri ve çocuklar katıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.