ÖĞRETMENLER MAHALLESİ SAĞLIK OCAĞI AÇILIŞI ELEKTRİK PROJESİNE TAKILDI

ÖĞRETMENLER MAHALLESİ SAĞLIK OCAĞI AÇILIŞI ELEKTRİK PROJESİNE TAKILDI Burhaniye de bir hayırseverin bağışladığı arsa üzerine belediye tarafından yaptırılan sağlık ocağında sorunlar bitmek bilmiyor. Burhaniye Öğretmenler Mahallesinde bir hayırsever vatandaşın bağışladığı arsa üzerine belediye tarafından yaptırılan iki katlı sağlık ocağının birinci katı 112 istasyonu, ikinci katı ise aile hekimliği ve belediye sağlık müdürlüğüne meclis kararı ile […]

ÖĞRETMENLER MAHALLESİ SAĞLIK OCAĞI AÇILIŞI ELEKTRİK PROJESİNE TAKILDI

ÖĞRETMENLER MAHALLESİ SAĞLIK OCAĞI AÇILIŞI ELEKTRİK PROJESİNE TAKILDI

Burhaniye de bir hayırseverin bağışladığı arsa üzerine belediye tarafından yaptırılan sağlık ocağında sorunlar bitmek bilmiyor.

Burhaniye Öğretmenler Mahallesinde bir hayırsever vatandaşın bağışladığı arsa üzerine belediye tarafından yaptırılan iki katlı sağlık ocağının birinci katı 112 istasyonu, ikinci katı ise aile hekimliği ve belediye sağlık müdürlüğüne meclis kararı ile tahsis edilmişti. İlk olarak buranın ruhsatı olmadı gerekçesi ile açılamayan sağlık ocağı şimdide elektrik projesi bulunamadığından bu engele takıldı. Öğretmenler Mahallesi sakinleri bir an önce hizmet vermesini bekledikleri sağlık ocağında sorunların bir türlü bitmemesinden şikayetçi olurken sorunların ne zaman giderileceğini de merak eder duruma geldiler. İnşaat tamamlandı önce ruhsat sorunu çıktı bu sorun giderildi ancak Uedaşa elektrik bağlanması için yapılan başvuruda binanın elektrik projesi istenmesi üzerine ikinci bir sorunla karşılaşıldı. Sağlık ocağı binasını yapan firmanın Bursa da olması ve müteahhidine ulaşılmadığı sorunun çözülmesi için uğraşıldığı bilgileri alan mahalle sakinleri belediyenin böyle bir sorumsuzluğa nasıl izin verdiklerini bu binanın nasıl teslim alındığının açıklanmasını istediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.