En Çok Okunan Mimarlık Dergileri

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreEn Kaliteli Şarkı İndir Sitesi – 24 Haziran 2017Dopingten Ceza Alan Türk Sporcular – 24 Haziran 2017Bıçak Deposundan Özel Tasarımlar – 22 Haziran 2017Satılık Köpek Ararken Köpek Karakterlerinin Önemi Nedir ? – 20 Haziran 2017Bu Film İzleme Sitesini Duydunuz Mu? – 20 Haziran 2017Odessa’da Alışveriş Nerede Yapılır Ve Ne Alınır ? […]

En Çok Okunan Mimarlık Dergileri

Mimari alanda tüm gelişmelerin takip edilebileceği pek çok alan bulunmaktadır. Bu hızlı değişimlerin en iyi şekilde toplandığı alanlardan biri ise mimarlık dergileri oluyor. Binlerce okuyucusu bulunan bu dergiler sayesinde mimarlık alanında ortaya çıkmış yapılara karşı eleştirileri ve yeni kuramları okuyabilirsiniz.

Osmanlı Mimarisi Herkesin İlgisini Çekiyor!

Dünyanın büyük bir bölümüne yüzyıllarca hükmetmiş bir devlet olan Osmanlı Devleti, fethettiği hemen hemen her yerde mimari olarak üst düzey eserler bırakmıştır. Bu eserlerden yola çıkarak osmanlı mimarisi ve o dönemin sosyal ve ekonomik yaşantısı ile ilgisi veriler toplamak isteyenler bu alandaki kitaplara ilgi gösteriyorlar.

İçeriği Kaliteli Restorasyon ve Koruma Kitapları

Tarihi binaların uzun yıllar ayakta kalabilmesini sağlamak için sürekli olarak korunması ve gerekli bakım işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bu alanda çalışmalar yapacak kişiler mutlaka restorasyon ve koruma kitapları okuyarak kendilerini geliştirmelidirler. www.yemkitabevi.com aracılığı ile ulaşabileceğiniz site sayesinde Yem Kitabevi’nden satın alacağınız restorasyon ve koruma kitaplarıyla yaptığınız okumalarda daha donanımlı bir hale geleceksiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.