Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37

Genel Anestezi Altında Burun Estetiği Operasyonu

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreBur-Ram Halı Yıkama Eryaman ve Sincan – 25 Mayıs 2017Yüzlerce Film İçin Doğru Adres – 25 Mayıs 2017Tercihleri Yapmadan Bakılması Gerekenler – 24 Mayıs 2017Şehirler Arası Nakliyat Süreci Nasıl İşler ? – 22 Mayıs 2017Okul Tören Flamaları Okulları Tanıtır Mı? – 9 Mayıs 2017Otobüs Kiralama Şirketleri Taşımacılıkta Mesafe Aldırıyor – 8 […]

Genel Anestezi Altında Burun Estetiği Operasyonu

Burun estetiği operasyonu, bir bilinen diğer adıyla rinoplasti, burundaki şekil bozukluklarının, deformasyonlarının düzeltilmesi amacıyla yapılmakta olan uygulamaları içermektedir.

Bu uygulamalarla söz konusu özellikler açısından kişinin gerek fiziksel anlamda gerekse psikolojik anlamda meydana gelen sorunlarının önüne geçilme amaçlanmakta ve böylelikle genel anestezi altında burun estetiği operasyonları uygulanmaktadır.

Rinoplasti operasyonlarıyla birlikte burnun sıklıkla öne çıkan sorunlarından birisi olarak tıpkı karın germe sorunlarında kendisini hissettirmekte olan kemerli burun, aşırı büyüklük veya küçüklük, eğimlilik veya yamukluk gibi fiziksel sorunların önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.

Bu ameliyat uzman hekim tarafından bilinçli müdahaleyle genel anestezi altında yapılarak böylelikle söz konusu lipofilling için öne çıkan gelişimlerini sunmaktadır. Tüm bu yaklaşımlarla ayrıca solunum sorunlarının yaşanmasına da neden olan çeşitli deformasyonların önüne geçilerek de sadece estetik kaygı gözetilmesinin ötesinde sağlık açısından da bu dolgu operasyonuna ihtiyaç bulunmaktadır.

Bütün bu özellikler dikkate alındığında da genel anestezi altında yapılan rinoplasti uygulamasının bilinçli bir müdahale olduğu rahatlıkla ve kolay bir şekilde anlaşılacaktır.

 

Yorumlar

yorum


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37
Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.
sanik haber