YOL ÇALIŞMALARI HÜRRİYET MAHALLESİ’NDE DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

YOL ÇALIŞMALARI HÜRRİYET MAHALLESİ’NDE DEVAM EDİYOR

Burhaniye Belediyesi şehir genelinde sürdürdüğü yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Kırsal mahalle ve merkez mahallelerde dur durak bilmeden çalışan ekipler son olarak Hürriyet Mahallesi Nazım Usta mevkiinde yol yapım çalışmalarına başladı.

Burhaniye Belediyesi Fen İşleri ekipleri tüm ilçede yol yapım çalışmalarını sürdürürken yıllardır hizmet bekleyen mahalleleri de unutmayarak eksiklikleri gidermeye devam ediyor. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın “Hiçbir vatandaşımızı çamura bastırmayacağız” düşüncesiyle yürüttüğü yol yapım çalışmaları Hürriyet Mahallesinde parke taş döşeme işleri ile devam ediyor.

ALİ ÇETİNKAYA VE SIDIKA ÖĞRETMEN CADDELERİ BİTTİ

Öğretmenler Mahallesi halkının yapılmasını istediği caddelerden biri olan Sıdıka Öğretmen Caddesi ise Burhaniye Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından geçtiğimiz hafta bitirildi. Vatandaştan gelen talepler ve Belediye mühendisleri tarafından, mahallelerde bozuk olan yollar veya yolu olmayan cadde ve sokaklar belirlenerek belirli bir plan dâhilinde devam ediyor. Yol yapım çalışmalarında merkez mahallelerde son olarak Öğretmenler Mahallesi Sıdıka Öğretmen Caddesi yenilenirken Burhaniye Merkez Ali Çetinkaya Caddesi’nde de Burhaniye Belediyesi Elektrik işlerinin aydınlatmasını yapmasının ardından yol yapım çalışmaları sona erdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.