" />
USD
3,6893
EURO
4,3435
ALTIN
151,4460

YOL ÇALIŞMALARI HÜRRİYET MAHALLESİ’NDE DEVAM EDİYOR

Burhaniye Belediyesi şehir genelinde sürdürdüğü yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Kırsal mahalle ve merkez mahallelerde dur durak bilmeden çalışan ekipler son olarak Hürriyet Mahallesi Nazım Usta mevkiinde yol yapım çalışmalarına başladı. Burhaniye Belediyesi Fen İşleri ekipleri tüm ilçede yol yapım çalışmalarını sürdürürken yıllardır hizmet bekleyen mahalleleri de unutmayarak eksiklikleri gidermeye devam ediyor. Burhaniye Belediye Başkanı […]

YOL ÇALIŞMALARI HÜRRİYET MAHALLESİ’NDE DEVAM EDİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi şehir genelinde sürdürdüğü yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Kırsal mahalle ve merkez mahallelerde dur durak bilmeden çalışan ekipler son olarak Hürriyet Mahallesi Nazım Usta mevkiinde yol yapım çalışmalarına başladı.

Burhaniye Belediyesi Fen İşleri ekipleri tüm ilçede yol yapım çalışmalarını sürdürürken yıllardır hizmet bekleyen mahalleleri de unutmayarak eksiklikleri gidermeye devam ediyor. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın “Hiçbir vatandaşımızı çamura bastırmayacağız” düşüncesiyle yürüttüğü yol yapım çalışmaları Hürriyet Mahallesinde parke taş döşeme işleri ile devam ediyor.

ALİ ÇETİNKAYA VE SIDIKA ÖĞRETMEN CADDELERİ BİTTİ

Öğretmenler Mahallesi halkının yapılmasını istediği caddelerden biri olan Sıdıka Öğretmen Caddesi ise Burhaniye Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından geçtiğimiz hafta bitirildi. Vatandaştan gelen talepler ve Belediye mühendisleri tarafından, mahallelerde bozuk olan yollar veya yolu olmayan cadde ve sokaklar belirlenerek belirli bir plan dâhilinde devam ediyor. Yol yapım çalışmalarında merkez mahallelerde son olarak Öğretmenler Mahallesi Sıdıka Öğretmen Caddesi yenilenirken Burhaniye Merkez Ali Çetinkaya Caddesi’nde de Burhaniye Belediyesi Elektrik işlerinin aydınlatmasını yapmasının ardından yol yapım çalışmaları sona erdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.