" />
USD
3,6652
EURO
4,3276
ALTIN
150,9858

EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN RAMAZAN YARDIMLARI

    Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ilçe genelindeki 47 mahallede yaklaşık 5000 Ramazan kolisi dağıtımına başlandı.   Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ilçe genelindeki 47 mahallede yaklaşık 5000 Ramazan kolisi dağıtımı ekipler tarafından sürdürülüyor. Mahalle muhtarları ile koordine içerisinde çalışmalarına devam eden yetkililer, Ramazan Bayramı’na kadar çalışmalarını tamamlamayı […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN RAMAZAN YARDIMLARI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ilçe genelindeki 47 mahallede yaklaşık 5000 Ramazan kolisi dağıtımına başlandı.

 

Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ilçe genelindeki 47 mahallede yaklaşık 5000 Ramazan kolisi dağıtımı ekipler tarafından sürdürülüyor. Mahalle muhtarları ile koordine içerisinde çalışmalarına devam eden yetkililer, Ramazan Bayramı’na kadar çalışmalarını tamamlamayı planlıyor. İhtiyaç sahibi aileleri özenle tespit ettiklerini ve bu konuda muhtarlardan büyük destek gördüklerini belirten Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, sözlerini şöyle sürdürdü: “Belediye olarak Ramazan ayında çadır kurmadığımız için eleştiriliyoruz. Ancak ben, Ramazan Çadırı adı altında siyasi şov yapılmasına ve insanların dini duygularının kullanılmasına karşı bir insanım. Ramazan Ayı’nın bereketini ve ruhunu yaşamak ise eğer amacımız, işte bu çalışmamız tam da o konuya katkı sağlıyoruz. Kentimiz genelinde ihtiyaç sahibi ailelerimize ekiplerimiz tarafından yaklaşık 5000 adet Ramazan kolisinin dağıtımına başladık ve Ramazan Bayramı’na kadar da tamamlayacağız. Bu vesile ile Edremitli hemşehrilerimin Ramazan ayını bir kere daha tebrik ediyorum.”

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.