" />
USD
3,7072
EURO
4,3609
ALTIN
152,8686

Rüyada Bebek Görmek

Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin cılız sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Çıplak temiz bir bebk göz aydınıdır yani çok sevinç verir. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para para geleceğini anlatır.Gülen bir bebek uzun bir yolla ilgili bir işin memnunluk vereceği gösterir.Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. […]

Rüyada Bebek Görmek
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin cılız sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Çıplak temiz bir bebk göz aydınıdır yani çok sevinç verir. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para para geleceğini anlatır.Gülen bir bebek uzun bir yolla ilgili bir işin memnunluk vereceği gösterir.Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Bebek rüyaları daima iyiye yorulur sadece cansız yani ölü bebek iyi deyildirbu doğrudan doğruya hayal krıklığıdır. Rüyada yapma yani oyuncak bebek görmek dedikoduya neden olacak yeni iş olarak yorumlanır.

Rüyada nir bebk arabasını çekmek telaşa neden olan bir sorunun ortadan kalkacağını haber verir.Ayrıca güzel bir bebek varsa sorun kalkacağı gibi fevkalade bir kısmette gelebir bu erkek bebek ise Rüyada bebek görmek istediğiniz bir işin olacağı müjdesidir mıtluluğa sevince işarettir.Rüyada erkek bebeğin olduğunu görmek aynı zamanda kötü işlerin düzeleceği ve umulmadık bir yerden toplu bir para alınacağı şeklinde yorumlanmaktadır Rüyada erkek çocuğun ağlıyor olması ise kötüye yorumlanmaktadır. Üstü kirli bir erkek çocuğunun görülmesi ise yakında birinin size ihanet edeceğinin göstergesidir. İhanet edecek kişinin de yakınınızda olması muhtemeldir.Erkek çocuk sevmek kişinin bir düşmanı olduğu ve onun zayıf düşmesini beklediği, zayıf düştüğü anda saldıracağı şeklinde yorumlanmaktadır. Erkek çocuğun öpüldüğünü görmek gerçek hayatta büyük bir huzura işarettir. Bir erkeğin erkek çocuk öptüğünü görmesi iş hayatında büyük bir yükseliş yaşayacağının ve para kazanacağının göstergesidir.

Kaynak : http://www.ruyadaveyorumlari.com/

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.