" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması rüyayı gören kişinin canının sıkılacağı ve çeşitli sıkıntılar gireceği bir döneme girdiğine delalet edilir. Kendinizi huzursuz ve kötü hissedeceğiniz bu dönemde başınızı ağrıtacak birtakım olayla yaşayacaksınız. Gerek iş yaşantınızda gerekse özel yaşantınızda işler istediğiniz gibi gitmeyecek ve psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmeyeceksiniz. http://www.ruyadakedigormek.web.tr/ruyada-kedi-tirmalamasi.html Rüyada Kedi Yavrusu Görmek Rüyada kedi yavrusu görmek ise […]

Rüyada Kedi Tırmalaması
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Rüyada kedi tırmalaması rüyayı gören kişinin canının sıkılacağı ve çeşitli sıkıntılar gireceği bir döneme girdiğine delalet edilir. Kendinizi huzursuz ve kötü hissedeceğiniz bu dönemde başınızı ağrıtacak birtakım olayla yaşayacaksınız. Gerek iş yaşantınızda gerekse özel yaşantınızda işler istediğiniz gibi gitmeyecek ve psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmeyeceksiniz. http://www.ruyadakedigormek.web.tr/ruyada-kedi-tirmalamasi.html

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek ise size yakın olan e sizi seven insanlardan uzaklaştığınızı ve onlara eskisi gibi yakın olmanız gerektiğini sizden ilgi beklediklerine delalet eder. Bu rüya aynı zamanda büyük iyilikler yaptığınız ve her anlamda kendisine destek verdiğiniz bir kişinin size nankörlük yapacağına işaret eder. http://www.ruyadakedigormek.web.tr/ruyada-kedi-yavrusu-gormek.html

Rüyada Yavru Kedi Tırmalaması

Yaşayacağınız bir takım zorluklar karşısında kendinizi çaresiz hissedeceğiniz, üzüntüye ve karamsarlığa kapılacağınız bir zamana girdiğinize delalet eder.

Rüyada Yavru Kedi Sevmek

Bu rüyanın anlamı kendisini ihmal ettiğiniz bir kişinin bu durumdan dolayı duyduğu üzüntü duyduğuna, çevrenizdeki insanlara daha fazla vakit ayırmanız gerektiği manasına gelmektedir.

Rüyada Yavru Kedi Beslemek

Rüyanızda bir kedi yavrusu beslemiş iseniz bu isteklerinizin yakın zamanda gerçekleşeceğine delalet eder. Bu rüyanın diğer anlamları ise iş ve özel hayatınızda verdiğiniz bir takım mücadeleler sonrasında istediklerinizi elde edeceğinize, kazancınızın artacağına ve sizi güzel günlerin beklediğine delalet eder.

Rüyada Siyah Kedi Tırmalaması

Rüyanızda siyah bir kedi tarafından tırmalanmış ya da ısırılmışsanız zor günlerin sizi beklediğine yorumlanır. Kendinizi halsiz ve uykusuz hissedeceğiniz, stresli günler geçireceğiniz işlerinizde çeşitli aksilikler oluşası sonrasında gergin olacağınız bir döneme girdiğinize delalet eder.

Rüyada Sarı Kedi Yavrusu Görmek

Rüyanızda gördüğünüz bu sarı yavru kedi düşmanınızın bir kadın olduğunu ve bu kadına dikkat etmeniz gerektiğinin işaretidir. Bu rüyanın bir başka anlamı ise kendinizi oldukça güçlü ve iyi hissedeceğiniz bir döneme girdiğinizdir. Gördüğünüz rüya hakkında daha fazla yorum almak istiyorsanız bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.