Rüyada Para Almak

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout etirajİddaa Nasıl Oynanır? – 13 Haziran 2017Nisan Ayında En Çok İzlenen Haber Programları: Fatih Portakal Yine Zirvede! – 8 Haziran 2017Robotik Kalp Ameliyatı – 14 Mayıs 2017Rinoplasti Ameliyatı – 28 Nisan 2017Yeni Nesil Habercilik – 17 Nisan 2017İstanbul Medyum Yusuf Hoca – 14 Nisan 2017Sigara Sarma Makinesi – 11 Nisan 2017Tespih […]

Rüyada Para Almak

Rüyada para almak rüyayı gören kişi için varsa hastalığına şifa bulacağına, geçirmiş olduğu sıkıntılı günlerin son bulacağına, refaha ve aydınlığa kavuşacağına delalet eder. Bu rüya size güzel bir hayat geçireceğinizi söylemektedir çünkü bu rüyanın bir diğer anlamı zenginliğe ve bolluğa kavuşacağınızdır.
http://www.ruyadaparagormek.web.tr/ruyada-para-almak.html

Rüyada Para Bulmak

Rüyada para bulmak ise kısmetinizin açılacağı bir döneme girmiş olduğunuza işarettir. Bu rüyayı gördükten sonra şansınız artacak güzel paralar kazanacaksınız. Görmüş olduğunuz bu rüya hem hane içinde hem de iş yaşantınızda sevinçli ve güzel günler geçireceğinize işaret eder. http://www.ruyadaparagormek.web.tr/ruyada-para-bulmak.html

Rüyada Borç Para Almak

Rüyanızda borç para aldığınız kişiyi tanıyorsanız bu rüya sevdiğiniz biri tarafından göreceğiniz desteklere işaret eder. Eğer rüyanızda tanımadığınız birinden borç aldıysanız başka insanlar arasında çıkacak olan tartışmaya ortak olacağınız ve bir kişiye arka çıkarak onu haklı çıkarmaya çalışacağınıza delalet eder. Rüyanızda borç aldığınız kişi patronunuz ise maddi olarak harcamalarınıza dikkat etmeniz, fazla harcamalardan kaçınmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Alacaklıdan Para Almak

Bu rüyayı gören kişi alacağını Türk parası olarak tahsil etmiş ise babadan ve deden kalan işleri sürdürecek, yabanı para olarak tahsil etmişse iş değiştirmeye veya yeni başlayacağı işi yerine oturtmak için vereceği çabayı işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ek iş yapmak anlamına da gelmektedir. Alacaklınızdan parayı bozuk paralar olarak almak sizin bir işi çözmek için çok fazla çaba göstereceğinize, moralinizin bozulacağına işarettir.

Rüyada Kağıt Para Bulmak

Bu rüyayı gören kişinin işleri yoluna gider ve her geçen gün kazancı artarak rahat ve ferah bir yaşama kavuşur. Var ise borçlarınızdan kurtulacak bolluğun ve bereketin eksik olmayacağı bir döneme gireceğinizin işaretidir görmüş olduğunuz rüya. Kimi rüya yorumcularına göre bu rüyayı gören kişi bir daha darlık yüzü görmeyecektir.

Ruyadaparabulmak.web.tr

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.