" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Tatil kitabına hücum: Satışlar yüzde 460 arttı

 Açık pazar iş modeliyle  KOBİ’lerin kalkınmasına ve dijital ekonomiye dâhil olmalarına imkân veren n11.com, yaklaşan yaz döneminin en popüler ürünlerini açıkladı. Verilere göre kitaplarıyla ve kültür turlarıyla sessiz ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler de soluğu çevrimiçi alışverişte alıyor. 2015 yılını 38 bin 500 kayıtlı mağaza, 27 milyon kayıtlı ürün,  6 milyona yakın üye ve […]

Tatil kitabına hücum: Satışlar yüzde 460 arttı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 Açık pazar iş modeliyle  KOBİ’lerin kalkınmasına ve dijital ekonomiye dâhil olmalarına imkân veren n11.com, yaklaşan yaz döneminin en popüler ürünlerini açıkladı. Verilere göre kitaplarıyla ve kültür turlarıyla sessiz ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler de soluğu çevrimiçi alışverişte alıyor.

2015 yılını 38 bin 500 kayıtlı mağaza, 27 milyon kayıtlı ürün,  6 milyona yakın üye ve toplamda 400 milyon ziyaret sayısı ile tamamlayan n11.com, yaza girerken satışı en çok artan ürünleri açıkladı. n11.com’un paylaştığı veriler Türkiye’nin alışveriş alışkanlıklarıyla ilgili önemli veriler içerirken, verilere göre yaz döneminde en çok satılan ürünler diğer sezonlara göre değişkenlik gösteriyor.

 

Kitaplarıyla ve kültür turlarıyla sessiz ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler de soluğu çevrimiçi alışverişte alıyor. Tatil kitaplarının satışı yüzde 460’a varan oranda artarken, yaz dönemine denk gelen Ramazan ayıyla birlikte dini kitaplar da yüzde 295’e varan oranda talep patlaması yaşıyor. Mevsimsel etki, seyahat kategorisindeki kültür turlarında da kendini gösteriyor. Yazın başlangıcında kültür turlarına olan talep yüzde 157’ye kadar artıyor.

Keşfedilecek ne varsa blog11’de

 

Moda, güzellik, dekorasyon, anne-çocuk, yaşam-tatil, fitness-outdoor, teknoloji ve otomobile dair keşfedilecek ne varsa blog11’de keşfedilmeyi bekliyor. blog11, düzenli güncellenen kategori haberleri ile sezon giyim trendlerinden, makyajda en son ürünlere, ev dekorasyonu tüyolarından gidilebilecek tatil noktalarına kadar birçok konuda yaşamın nabzını tutuyor. ( http://blog.n11.com/ )

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.