Altın ve Dolar Yorumları

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreEn Kaliteli Şarkı İndir Sitesi – 24 Haziran 2017Dopingten Ceza Alan Türk Sporcular – 24 Haziran 2017Bıçak Deposundan Özel Tasarımlar – 22 Haziran 2017Satılık Köpek Ararken Köpek Karakterlerinin Önemi Nedir ? – 20 Haziran 2017Bu Film İzleme Sitesini Duydunuz Mu? – 20 Haziran 2017Odessa’da Alışveriş Nerede Yapılır Ve Ne Alınır ? […]

Altın ve Dolar Yorumları

Altın seviyesinin 1284 seviyesin de küresel olarak sakin seyri görülürken genel alımların da artması sayesin de toparlanmaların olduğunu görmekteyiz, altın yorumları daha detaylı sonuçlarını ilerleyen vakitler içinde Avrupa merkez bankası başkanı olan Draghi’nin açıklamaları seyrinin kesin değerlerini sunabilecek olup dalgalanmaların da pariteler üzerin de ki etkisini kesin olarak gün değerini verebilecektir, altın teknik olarak alımlar da değerin 1287 değerin de işlem görmesi ile gevşek seyrin yüksek alımların sonucun da daha çabuk toparlandığını da görmekteyiz.

istatiksel olarak dolar yorumları 2.9315 seyirlerin de görmekteyiz ve işlemlerin de bu seviyeler de gerçekleştiği bilinmektedir. Gevşemelere bakıldığın da 2.9300 ve 2.9150 arasın da ki alımların görülmesi durumun da artışın seyrinin de 2.9435 ve 2.9540 arasına kadar ilerlemesinin de olası olduğunu görmek de mümkün olacaktır. Dolar yorumları teknik açılımları ile İngiltere referandumu ile ilgili olan beklentilerin fiyatları etkilemesi ile değişimlerin de dolar üzerin de etkili olduğunu görebilmekteyiz.

Geçmişe yönelik altın fiyatları ve dolar kurlarına ulaşarak detaylı analiz yapabilirsiniz bunu gerçekleştirebilmek için, http://www.altin.net.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.