Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37

Can Dostlar

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreBur-Ram Halı Yıkama Eryaman ve Sincan – 25 Mayıs 2017Yüzlerce Film İçin Doğru Adres – 25 Mayıs 2017Tercihleri Yapmadan Bakılması Gerekenler – 24 Mayıs 2017Şehirler Arası Nakliyat Süreci Nasıl İşler ? – 22 Mayıs 2017Okul Tören Flamaları Okulları Tanıtır Mı? – 9 Mayıs 2017Otobüs Kiralama Şirketleri Taşımacılıkta Mesafe Aldırıyor – 8 […]

Can Dostlar

En gelişmiş canlı varlık olan insanın her zaman en yakın dostu hayvanlar olmuştur. Hepimiz şahit olmuşuzdur hayvan besleyen bir tanıdığımızın evine koşarak gidip beslediği hayvanını gezmeye çıkardığına. En güzel, en yakın dostlarımızdır kimi zaman.

Yalnız yaşamayı tercih eden kişiler bir süre sonra bu yalnızlıktan rahatsız olduğunu ve bir hayvan beslemek istediğini söyler. Özellikle apartman dairesi gibi toplu konutlarda yaşayan kişilerin evde besleme konusunda en çok tercih ettiği her zaman yavru kedi olmuştur.

Evinizde hayvan beslemeye karar verdiğinizde, hayvanınız hakkında karakter analizi yapan Irk ve Davranış uzmanı Can Paksoy verdiği sağlık ve ırk garantisi ile en doğru hayvan bakım bilgisi vermektedir.

Kediler kadar yaşam alanımızın her noktasına girmiş olan diğer sevimli dostumuz köpeklerin mutlaka eğitim alması şarttır. Günlük kullanılan komutlar, tuvalet eğitimi, sevdiğinizi veya kızdığınızı anlaması gibi Köpek Eğitimi konusunun en temel noktaları mutlaka bir profesyonel tarafından verilmelidir. Bireyin sağlıklı olması ne kadar önemli ise birlikte yaşanılan belli bir süre sonunda can yoldaşı olan bu güzel dostlarında sağlıklı olması o kadar önemlidir.

Kimi zaman kişiyle hayatı paylaşan bu güzel dostları en doğru şekilde temin edebilecek elityavru.com verdiği eğitim hizmeti ile hayvan dostlarının en büyük yardımcısı olmuştur.

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

yorum


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37
Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.
sanik haber