Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37

İlaç Sektöründeki Gelişmeler

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreBur-Ram Halı Yıkama Eryaman ve Sincan – 25 Mayıs 2017Yüzlerce Film İçin Doğru Adres – 25 Mayıs 2017Tercihleri Yapmadan Bakılması Gerekenler – 24 Mayıs 2017Şehirler Arası Nakliyat Süreci Nasıl İşler ? – 22 Mayıs 2017Okul Tören Flamaları Okulları Tanıtır Mı? – 9 Mayıs 2017Otobüs Kiralama Şirketleri Taşımacılıkta Mesafe Aldırıyor – 8 […]

İlaç Sektöründeki Gelişmeler

Günümüzde artık hızla gelişen bilim ve teknoloji sayesinde, ilaç sektöründe büyük gelişmeler meydana gelmiştir. İlaçların hayatımızdaki yeri çok önemli olup, hastalıklarımızın tedavisinde vazgeçilmezlerimiz arasındadır.

Bazen sindirim sistemine bağlı bozukluklardan dolayı mide de oluşan bozukluklarda, hava yutma, şişkinlik ve Gaz sancısı gibi durumlarda ilaç kullanılması gerekir.

Damla şeklinde uygulan bir süspansiyon olan Colinox, bu gibi şikâyetlerin giderilmesinde kullanılır. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Ürün açıldıktan sonra, 30 gün içinde tüketilmesi gerekir. Bebeklerde, yemeklerden sonra günde 2-4 kez suya 10 damla, yetişkinlerde ise günde 2-4 kez 20 damla şeklinde kullanılır.

Bir de ağız yaralarında kullanılan ilaçlar vardır. Bunlardan biri Stomatovis denen, pomad’dır. Bu pomad, uygulandığı bölgede koruyucu ve yapışkan bir bariyer oluşturur. Uygulama esnasında etrafa bulaşmayıp kuruması için, 20 saniye kadar üzerine hafice bastırılmalıdır. Bunun da bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Kullanım sonrasında, tüpün ağzı sıkıca kapatılmalıdır. Az miktarda ürünün uygulama esnasında yutulmasının, herhangi bir tehlikesi yoktur.

Bu tür ilaçlar hakkında bilgi almak isteyenler; son derece güvenli ve steril ortamlarda bilimsel yöntemler ile konusunda uzman kişilerce hazırlanmış ilaç sitesini demegro.com.tr ziyaret ederek, tercihlerini yapabilirler.

 

Yorumlar

yorum


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37
Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.
sanik haber