BURHANİYE’DE ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

BURHANİYE’DE ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİ

2015-2016 eğitim öğretim döneminin sona ermesiyle Burhaniye genelinde yaklaşık 9 bin 277 öğrenci karnesi ile kavuştu. Öğrencileri, bu heyecanlı ve mutlu günlerinde, Balıkesir Ak Parti Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner ve Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal yalnız bırakmadı.

2015-2016 eğitim öğretim yılı 17 Haziran Cuma günü itibari ile sona erdi. İlk olarak Burhaniye 8 Eylül İlkokulunda birinci sınıf öğrencilerine karnelerini veren Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır öğrencilere tek tek karnelerini verirlerken, minik öğrencilere tatil yapıp dinlenmelerini ve bol bol kitap okumalarını tavsiye ettiler.

MİLLETVEKİLİ ALİ AYDINLIOĞLU KARNE TÖRENİNE KATILDI

8 Eylül İlkokulunun ardından Hürriyet Ortaokulundaki karne törenine Balıkesir Ak Parti Milletvekili Ali Aydınlıoğlu da katılırken Kaymakam, Belediye Başkanı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü ile birlikte 8. Sınıf öğrencilerine karnelerini dağıttılar. Ayrıca TEOG sınavında 120 sorunun hepsine doğru cevap veren Arslan Karadağ’a Milletvekili, Kaymakam, Belediye Başkanı ve okul öğretmenleri birer altın hediye ettiler. Tüm öğrencilere başarılarının devamını dilerken TEOG’da ikinci kez birinci çıkaran Hürriyet Ortaokulu öğretmenlerine de başarılarından dolayı teşekkürlerini sundular.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.