" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Pvp Serverler Sunucu Kapasitesi

Pvp serverler‘in kurucuları oyunu kurmadan önce bir hosting firması ile anlaşıp bir oyun sunucusu satın almaktadır. Satın almış olduğu oyun sunucusu oyuncu kapasitesine göre belirlenir .Yani milyon tane oyuncu sunucuya bağlanacaksa sunucudaki veri aktarım hızı yüksek olacaktır .Bellek yüksek olacaktırm Bu gibi özellikler yüksek olduğunda fiyatta yükselecektir elbette. Ancak yeni açılacak olan bir pvp server […]

Pvp Serverler Sunucu Kapasitesi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Pvp serverler‘in kurucuları oyunu kurmadan önce bir hosting firması ile anlaşıp bir oyun sunucusu satın almaktadır. Satın almış olduğu oyun sunucusu oyuncu kapasitesine göre belirlenir .Yani milyon tane oyuncu sunucuya bağlanacaksa sunucudaki veri aktarım hızı yüksek olacaktır .Bellek yüksek olacaktırm Bu gibi özellikler yüksek olduğunda fiyatta yükselecektir elbette. Ancak yeni açılacak olan bir pvp server de bu kadar yüksek özellikler satın almanın bir anlamı yok .Öncelikle orta seviyeli bir sunucu ile oyun başlatılacak ardından oyuncular toplu toplu geldiği zaman paket yavaş yavaş yükseltilebilir .Aksi halde  yüksekten başlayıp oyuncuların bir anda  gelmesi beklenirse büyük masraflara yol açabilir. Sunucu kapasitesi düşük olduğunda pvp serverler de oynayan oyuncular donmalar yaşayacaklardır veri alışverişinde yavaşlık olduğundan dolayı LAG sorunu denen takılmalar ortaya çıkacaktır .Bu kadar hatanın ortaya çıkması da bir pvp serverin çöküşü olarak adlandırılabilir. Pvp serverler de  bu tür sorunları çoktan aşmış olan  adreslerden dolayı bu sorunları bir an önce serverinizden  kurtarmak lazım .Aksi halde kısa süre sonra server çekecektir  ve hiçbir oyuncu servere bir daha uğramayacaktır.

Metin2 pvp serverler de Efsun Kullanımı Metin2 pvp serverler olsun metin2tr orijinal oyunu olsun efsunlar her zaman oyuncuların önem vermesi gereken bir nokta olmuştur .Çünkü ne kadar eşyaları geliştirirseniz geliştirin efsunlar ile savaş kazanılıyor.  Metin2 Pvp serverlerde tüm oyuncular istediği eşyayı kolayca alabildiği için burda önemli olan efsunların iyi kullanımıdır .Efsunları hangi silahla nasıl  kullanacağını bilirseniz karşıdaki kişiden her zaman daha güçlü olacaksınız. Bu nedenle efsun deyip geçmemek gerekiyor .Efsunların küçük bir araştırmasını yaptıktan sonra ne kadar önemli olduğunu siz de fark edeceksiniz.Ancak efsunlama işlemi uzun sürdüğünden dolayı metin2 pvp serverlerine özgü olarak Metin2 pvp serverlerde efsun botları bulunmaktadır. Bu botlar sayesinde en uzun işlemleri daha kısa sürede kolayca yapılıyor. Efsun botlarının bulunduğu ve sunucu kapasitesinde sorun yaşamayacağınız pvp serverlerin adreslerini arıyorsanız yapmanız gereken hemen şu sağ tarafta bulunan linke tıklayarak : “http://www.lisamt2.com”  aradığınız wslik pvp serverler bulacaksınız.  Açılan pvp serverler tanıtım sitesinde istediğiniz kalitede pvp serveri bulabileceğinizden eminiz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.