" />
USD
3,7187
EURO
4,3695
ALTIN
153,2591

Ankara Computest

Ankara Computest , ülkemizin başkenti Ankara da uzun bir süredir bu iş üzerin de çalışmakta ve bir hayli deneyimi olan nadir ve gözde firmalardan bir tanesidir. Her şeyden önce gerçekleştirmiş olduğu bilgisayarlı muayenele de ve onların yanı sıra yapmış olduğu bir çok usta öncelikli yargıda, her daim haklı çıkmış ciddi ve saygı değer bir firma […]

Ankara Computest
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ankara Computest , ülkemizin başkenti Ankara da uzun bir süredir bu iş üzerin de çalışmakta ve bir hayli deneyimi olan nadir ve gözde firmalardan bir tanesidir. Her şeyden önce gerçekleştirmiş olduğu bilgisayarlı muayenele de ve onların yanı sıra yapmış olduğu bir çok usta öncelikli yargıda, her daim haklı çıkmış ciddi ve saygı değer bir firma olduğunu bizlere defalarca göstermiştir.

Computest artık hayatımızın içerisinde olan ve ülkemizin bir çok il ve ilçesinde çeşitli faaliyetlerde bulunan önemli firma, kurum ve kuruluşlardan biri halini almıştır.

Ülkemiz de bir çok alan da ikinci el araç alım ve satımlarını Computest , zaman zaman hızlandırmış ve zaman zamansa yavaşlatmıştır. Çünkü söz konusu nesneler ikici el araçlar olunca her daim neyin ne zaman ve nereden çıkacağı hiç bir zaman hiç bir şekil de bilinemiyor.

Ülkemizin başkenti Ankara’da faaliyetlerine devam eden Ankara Computest ise çeşitli yöntem ve değişik uygulama biçimleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Ankara Computest ‘in kaporta boya testinden tutun da , fren testine kadar her alan da farklı uygulama ve tarzları var. Örneğin boya testi falan yapılırken parça otuzar cm veya üstün den kontrol edilmez, kontrol sağlanırken en fazla onar cm aralıklarla araç daimi olarak her nokta dan ve alandan kontrol edilir.

Boya veya benzeri nesnelerin tespitin de kullanılan aletlerin kalite standartları genel olarak belgelenmiş ve dünya genelin de gözde firmalar tarafından onaylanmıştır.

Bu sektör de çalışmakta olan insanlar ise özel olarak ustalarının eğitiminden geçmekte ve onların sıkı eğitimi ile terbiye bulmaktadırlar.

Ayrıca her kontrol ve testte kullanılmakta olan araç ,gereçlerin ve aparatların markası genel olarak İngiliz Markası olan ELCOMETER, onun haricinde de diğer markalar ise Alman Markası olan QNİX ten ibarettir. Dolayısıyla hiç bir kalite standardı göz ardı edilmemiştir. Kullanılan alet ve markalar sonuna kadar incelenerek tedarik edilmişler ve edilmektedirler. Siz müşterilerinin güvenini kazanmak için hassas ve titiz çalışmalar sonucunda sizlere raporlar sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgiye http://ankaraotoekspertiz.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.