" />
USD
3,7092
EURO
4,3631
ALTIN
152,8342

C.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir

Burhaniye’nin Süper Lig’deki Temsilcisi C.M. Sanayispor’un teknik patronluğa Körfez’in yakından tanıdığı tecrübeli isim Kadir Aydemir getirildi. Balıkesir ve Körfez bölgesinde birçok takım henüz genel kurullarını bitiremezken, C.M. Sanayispor yaptığı transferler ile şampiyonluğa oynayacak bir takım kuruyor. Son olarak teknik patron olarak Küçükköylü Kadir Aydemir ile anlaşıldığı öğrenildi. C.M. Sanayispor Başkanı Nurşah Arkan ve Başkan Yardımcısı […]

C.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’nin Süper Lig’deki Temsilcisi C.M. Sanayispor’un teknik patronluğa Körfez’in yakından tanıdığı tecrübeli isim Kadir Aydemir getirildi.

Balıkesir ve Körfez bölgesinde birçok takım henüz genel kurullarını bitiremezken, C.M. Sanayispor yaptığı transferler ile şampiyonluğa oynayacak bir takım kuruyor. Son olarak teknik patron olarak Küçükköylü Kadir Aydemir ile anlaşıldığı öğrenildi. C.M. Sanayispor Başkanı Nurşah Arkan ve Başkan Yardımcısı Murat İktu, ‘geçen yıl şampiyonluğu kaybettiğimiz şanssız puanlar ile kaçırdık. Bu yıl kemik kadromuzu sabit tutarak eksik olan bölgelerimize tecrübeli isimleri alıp, takviyelerimizi tamamladık. Uzun süredir görüştüğümüz Körfez’in yakından tanıdığı tecrübeli isim olan Kadir hocamızla, karşılıklı olarak anlaşarak imzalarımızı attık. Önümüzdeki günlerde hocamızın belirleyeceği program dahilinde çalışmalarımıza başlayacağız. Şu anda kamp yeri arayışlarımız devam ediyor. Geçireceğimiz kamp döneminden sonra taraftarlarımızın önünde sezon açılışını yaparak sahaya inceğiz’ dediler.

ŞENOL TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.