" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

HATTUŞA’DAN İFTAR YEMEĞİ

Hattuşa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Doğan tarafından verilen iftar yemeği yoğun bir karılımla gerçekleşti. Yemeğe Kaymakam Ali Sırmalı, Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ve çok sayıda davetli katıldı.   Edremit’i Güre Mahallesi’nde bulunan, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük sağlık turizmi tesislerinden olan Hattuşa Termal Tesisleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali doğan […]

HATTUŞA’DAN İFTAR YEMEĞİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Hattuşa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Doğan tarafından verilen iftar yemeği yoğun bir karılımla gerçekleşti. Yemeğe Kaymakam Ali Sırmalı, Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Edremit’i Güre Mahallesi’nde bulunan, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük sağlık turizmi tesislerinden olan Hattuşa Termal Tesisleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali doğan tarafından iftar yemeği verildi. İftar yemeğine Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Havran Kaymakamı Yasin Öztürk, Edremit belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki, siyasi parti temsilcileri, sivil toplu örgütü temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Hattuşa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Doğan, Edremit’in termal enerji alanında önemli bir bölge olduğunu ve Hatuşa olarak yatırımların devam edeceğini ifade ederek katılan tüm konuklara teşekkür etti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.