HATTUŞA’DAN İFTAR YEMEĞİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

HATTUŞA’DAN İFTAR YEMEĞİ

Hattuşa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Doğan tarafından verilen iftar yemeği yoğun bir karılımla gerçekleşti. Yemeğe Kaymakam Ali Sırmalı, Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Edremit’i Güre Mahallesi’nde bulunan, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük sağlık turizmi tesislerinden olan Hattuşa Termal Tesisleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali doğan tarafından iftar yemeği verildi. İftar yemeğine Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Havran Kaymakamı Yasin Öztürk, Edremit belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki, siyasi parti temsilcileri, sivil toplu örgütü temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Hattuşa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Doğan, Edremit’in termal enerji alanında önemli bir bölge olduğunu ve Hatuşa olarak yatırımların devam edeceğini ifade ederek katılan tüm konuklara teşekkür etti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.