" />
USD
3,6737
EURO
4,3278
ALTIN
151,3171

Ses yalıtım malzemeleri

Günümüz yaşam koşullarında giderek artan gürültü kirliliği insanlar üzerinde olumsuz etkiler yaratarak pek çok sağlık problemlerinin temelini oluşturmaktadır. Gerek dış çevreden gelen seslerin, gerek teknolojik cihaz ve makinelerden çıkan seslerin, gerekse birden fazla çalışanın aynı ortamda çalışmak zorunda olduğu iş yerlerinde sesin yalıtılarak gürültülü ses düzeyinin en aza indirgenmesi gerekir. Yaşam alanlarında ve yapılarda istenilen […]

Ses yalıtım malzemeleri
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Günümüz yaşam koşullarında giderek artan gürültü kirliliği insanlar üzerinde olumsuz etkiler yaratarak pek çok sağlık problemlerinin temelini oluşturmaktadır. Gerek dış çevreden gelen seslerin, gerek teknolojik cihaz ve makinelerden çıkan seslerin, gerekse birden fazla çalışanın aynı ortamda çalışmak zorunda olduğu iş yerlerinde sesin yalıtılarak gürültülü ses düzeyinin en aza indirgenmesi gerekir.

Yaşam alanlarında ve yapılarda istenilen ses kalitesinin elde edilerek, sessiz ve huzurlu bir ortam yaratılmasında önemli rol oynayan ses izolasyon süngerleri gürültüye bağlı tüm problemleri de ortadan kaldırarak insanlar üzerinde verimin artması sağlanabilmektedir.

Günümüzün temel ihtiyacı olarak yeni yapılarda zorunlu kılınan ses yalıtımı eski yapılara sonradan da uygulanabilmektedir. Farklı ve alternatif pek çok model seçeneğinde geniş bir yelpazede ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayan ses izolasyon süngeri kullanım alanında amacınıza uygun olarak farklı kalınlık ve yoğunluklarda ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecektir.

Kendinden yapışkanlı çeşitleri de bulunan yalıtım malzemeleri sınırsız renk seçeneğinde mekanın atmosferine şık ve estetik görünüm de kazandırarak dekore edilmesini sağlayabilmektedir. Ayrıca özelliklerine bağlı olarak akustik düzenlemeye de yardımcı olan izolasyon süngerleri mekanda yankı ve eko gibi ses problemlerini de en aza indirebilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her alanda rahatlıkla uygulanabilecek olan yalıtım malzemeleri tüm ses problemlerini ortadan kaldırarak sessiz bir ortam yaratılmasına olanak tanıyacaktır. Ayrıca ürünlerini yanmazlık özelliği ve üst düzey yüksek mukavemeti uzun yıllar kullanımlarınızı mümkün kılacaktır.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.