BALKAN HER ANI DENETLİYOR, ÇALIŞMALAR KUSURSUZ DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

BALKAN HER ANI DENETLİYOR, ÇALIŞMALAR KUSURSUZ DEVAM EDİYOR

 

 

Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan belde sınırları içinde belediye ekiplerinin çalışmalarını belde dışında, hatta yurt dışında olsa dahi sosyal medya aracılığı ile adım adım takip ediyor.

 

Küçükkuyu Belediyesi ve kendi şahsi Cengiz Balkan Facebook sayfasından tüm çalışmaları fotoğraflı olarak takipçilerine duyuran Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan belde içinde bulunduğu anlar bizzat çalışma sahasına gidip gerekli önerileri yapıyor. Balkan Belde dışında veya yurt dışında olduğu anlarda bile sosyal medya üzerinden aldığı fotoğraf ve videolarla yapılan işleri anında izleyebiliyor. Teknoloji konusunda kendini geliştiren Balkan sosyal medyanın iyi yönde kullanıldığı zaman çok yararının olduğunu ifade etti.

 

ÇALIŞMALAR AŞIRI SICAĞA RAĞMEN ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

 

Küçükkuyu’da Belediye ekiplerinin çalışmaları aşırı sıcağa rağmen aralıksız devam ediyor. Limaniçinde Deniz suyu ile yıpranmış aydınlatma direkleri belediye ekiplerinin kendi atölyelerinde yaptıkları direkler ile değiştirilirken aydınlatma için de tasarruflu Led lambalar kullanılıyor. Bir başka ekip ise Mıhlı Mahallesi Yiğit Sokak ve Sahil Mahallesi Kerim Sokakta Kilit Parke Taş döşeme çalışması devam ediyor. Küçükkuyu Halk Plajına ise yeni kum takviyesi yapıldı ve halkın kullanması için Şemsiye ile şezlong ile donatılıyor.

 

Çağla  ERDİNÇ

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.