" />
USD
3,7092
EURO
4,3637
ALTIN
152,8115

CHP KARESİ BALIKESİR’E DAMGASINI VURDU!

  CHP Karesi İlçe Örgütü bir ilke daha imza attı. Geçtiğimiz gün Şamlı Mahalle Delegesi Cengiz Yalazı, Şamlı Mahallesinden partililer ve CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan’ın organize ettiği iftar büyük bir katılım ile gerçekleşti. CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan, Yönetim Kurulu üyeleri, CHP Karesi İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Erişen, yönetimi ve partinin […]

CHP KARESİ BALIKESİR’E DAMGASINI VURDU!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

CHP Karesi İlçe Örgütü bir ilke daha imza attı. Geçtiğimiz gün Şamlı Mahalle Delegesi Cengiz Yalazı, Şamlı Mahallesinden partililer ve CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan’ın organize ettiği iftar büyük bir katılım ile gerçekleşti.

CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan, Yönetim Kurulu üyeleri, CHP Karesi İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Erişen, yönetimi ve partinin yeni genç üyeleri Şamlı Mahallesine çıkarma yaptı.

Şamlı Mahallesinde büyük bir coşku ile karşılanan CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan kırsalda sevilen isimlerin önünde geliyor. İftar programı ardından, CHP Karesi Genç Üyelerinin çocuklara  hazırlamış olduğu Ramazan eğlenceleri, animasyon gösterileri ve tiyatro çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çekti. Yaptıkları gösteride kitap okumanın faydalarını da anlatan CHP Karesi’nin genç üyeleri animasyon gösterilerinin sonunda çocuklara kitap ve balon hediye ettiler. Tam bir belediye mantığı ile çalışan Onur Ayan ve ekibi partili, partisiz toplumun her kesimi tarafından kısa sürede övgü ile bahsedilir hale geldi.

Gittiği her yere damgasını vuran CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan’a Şamlı Mahalle sakinleri teşekkür edip, her zaman yanındayız diyerek desteklerini belirttiler.

CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan yaptığı açıklama da;

On numara kentte,on numara örgüt yakışır dedik,kısa sürede örgütümüzü herkesin konuştuğu örnek örgüt haline getirdik. Genç,dinamik ve tecrübeli ekibimizle farklı vizyonumuzla Balıkesir’e damga vurmak iddiasıyla görev talep ettik. ONUR’lu ve dik duruşumuzdan taviz vermeden ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım;ezberleri bozarak,yapılmayanları yaparak gecemizi gündüzümüze katarak sizlerin bize verdiği yetki doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Hiç kimseyi mahçup etmemek adına çıktığımız bu yolda gecemizi gündüzümüze katarak hizmet  anlayışıyla çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Bizim siyaset anlayışımızda ötekileştirmek, başkalaştırmak yok. Çünkü biz insan odaklı,hizmet odaklı bir siyaset çizgisi izliyoruz. CHP Karesi ilçe örgütü olarak yaptığımız her çalışmada damgamızı vurmaya başladık.Projelerimizin artarak devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Bu güzel Ramazan akşamında böyle bir etkinlik gerçekleştirip vatandaşımızla bir arada olmak istedik.Geçmiş günlerde ki ramazan aylarını bir kez daha yaşadık. Tanıdık, tanımadık, eş, dost kalabalık iftar programından sonra köy meydanında oturup güzel bir gösteri izledik. Çocuklarımıza okuma alışkanlığı kazandırmak için onlara kitaplar hediye ettik. Biz çalışmaya devam edeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisine yakışır bir şekilde vatandaşımıza ayrım yapmadan hizmet etmek için tüm halkımızın emrindeyiz.‘’ dedi.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.