EDREMİT ÇİÇEK AÇIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

EDREMİT ÇİÇEK AÇIYOR

 

Edremit Belediyesi ekipleri daha yeşil ve güzel bir hale getirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Düzenlemesi tamamlanan park, yeşil alan ve refüjlerle Edremit yeşil bir görünüme büründü.

 

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçenin çeşitli noktalarında yapılan yeşil alan düzenlemeleri tüm hızı ile devam ediyor. Edremit ilçe sınırları içerisinden geçen E-87 Karayolu refüjlerinin düzenlenmesinin yanı sıra ilçe merkezi ve mahallelerinde ki park düzenlemeleri ilçe yeşil bir görünüme bürünmeye başladı. İlçenin giriş ve çıkışlarında ki kavşaklarda ki düzenlemeler beğeni ile karşılanırken Çanakkale sınırına kadar uzanan tüm kavşaklarda çalışmaların düzenlenerek modern bir görünüme kavuşturulacağı bildirildi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Parklarından, oyun alanlarına, spor sahalarından, kavşak ve refüj düzenlemelerine kadar amacımız daha yeşil ve güzel bir Edremit yaratabilmek. 47 mahallesi ile büyük bir kent olan Edremit’imizde yeşil dokunun daha fazla olması için çalışmalarımızı yürütüyoruz.” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.