EDREMİT ÇİÇEK AÇIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

EDREMİT ÇİÇEK AÇIYOR

 

Edremit Belediyesi ekipleri daha yeşil ve güzel bir hale getirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Düzenlemesi tamamlanan park, yeşil alan ve refüjlerle Edremit yeşil bir görünüme büründü.

 

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçenin çeşitli noktalarında yapılan yeşil alan düzenlemeleri tüm hızı ile devam ediyor. Edremit ilçe sınırları içerisinden geçen E-87 Karayolu refüjlerinin düzenlenmesinin yanı sıra ilçe merkezi ve mahallelerinde ki park düzenlemeleri ilçe yeşil bir görünüme bürünmeye başladı. İlçenin giriş ve çıkışlarında ki kavşaklarda ki düzenlemeler beğeni ile karşılanırken Çanakkale sınırına kadar uzanan tüm kavşaklarda çalışmaların düzenlenerek modern bir görünüme kavuşturulacağı bildirildi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Parklarından, oyun alanlarına, spor sahalarından, kavşak ve refüj düzenlemelerine kadar amacımız daha yeşil ve güzel bir Edremit yaratabilmek. 47 mahallesi ile büyük bir kent olan Edremit’imizde yeşil dokunun daha fazla olması için çalışmalarımızı yürütüyoruz.” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.