EDREMİT’TE DİLENCİLERE GEÇİT YOK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

EDREMİT’TE DİLENCİLERE GEÇİT YOK

 

Edremit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Ramazan Ayı dolayısı ile vatandaşların manevi duygularını istismar eden dilencilere göz açtırmıyor.

 

Ramazan ayı dolayısı ile artış gösteren dilencilere karşı Edremit Belediyesi Zabıta ekipleri operasyonlarını sıklaştırdı. cami önleri, kavşaklarda ve kırmızı ışıklarında duraklayan araçlarda ve özellikle halk pazarının kurulduğu Çarşamba günleri vatandaşların manevi duygularını istismar ederek çıkar sağlamaya çalışan dilencileri toplayan Zabıta ekipleri Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, duygu sömürüsüne ve insanların iyi niyet, acıma ve özellikle yardım etme hislerinin istismar edenlere karşı çalışmaların yürütüldüğünü belirerek vatandaşların da böyle kişilere inanmamalarını daha dikkatli olmalarını istediler. Emniyet güçleri  ile koordinasyon içerisinde yürütülen çalışmalar kapsamında yakalanan dilenciler hakkında kabahatler kanunu uyarınca yasal işlem yapılırken memleketlerine geri gönderildiler.

 

Ateş Akaydın

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.