ELEKTRİK KESİNTİSİ BURHANİYE’DE HAYATI DURDURDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

ELEKTRİK KESİNTİSİ BURHANİYE’DE HAYATI DURDURDU

 

UEDAŞ’ın Burhaniye’de yaptığı altyapı çalışmalar nedeniyle yaşanan bir günlük elektrik kesintisi hayatı olumsuz etkiledi.

Yaklaşık 1.5 ay önce UEDAŞ tarafından daha iyi hizmet verebilmek amacı ile elektrik kablolarının yer altına alınması ve trafolarda yapılan güçlendirme çalışmalarında sona gelinirken, yaşanan bir günlük elektrik kesintisi Burhaniye’de adeta hayatı durdurdu.

Yaşantımızın olmazsa olmazı olan elektrik yapılan çalışmalar nedeniyle kesilirken, vatandaşlar ve esnaf olumsuz bir gün yaşadılar. Sanayi Sitesi’nde ve merkezde bulunan birçok esnaf işyerlerini açmazken, birçok esnaf ve vatandaşta elektrik kesintisi nedeni ile günlerini denizde geçirerek tatil yapmayı seçtiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.