ELEKTRİK KESİNTİSİ BURHANİYE’DE HAYATI DURDURDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

ELEKTRİK KESİNTİSİ BURHANİYE’DE HAYATI DURDURDU

 

UEDAŞ’ın Burhaniye’de yaptığı altyapı çalışmalar nedeniyle yaşanan bir günlük elektrik kesintisi hayatı olumsuz etkiledi.

Yaklaşık 1.5 ay önce UEDAŞ tarafından daha iyi hizmet verebilmek amacı ile elektrik kablolarının yer altına alınması ve trafolarda yapılan güçlendirme çalışmalarında sona gelinirken, yaşanan bir günlük elektrik kesintisi Burhaniye’de adeta hayatı durdurdu.

Yaşantımızın olmazsa olmazı olan elektrik yapılan çalışmalar nedeniyle kesilirken, vatandaşlar ve esnaf olumsuz bir gün yaşadılar. Sanayi Sitesi’nde ve merkezde bulunan birçok esnaf işyerlerini açmazken, birçok esnaf ve vatandaşta elektrik kesintisi nedeni ile günlerini denizde geçirerek tatil yapmayı seçtiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.