" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Sunucuların İş Hayatımızdaki Yeri

İş hayatımızda her geçen gün artan oranda teknoloji kullanıyoruz. İş ve işlemlerimizi akıl almaz biçimde hızlandıran teknolojik imkanları efektif biçimde kullanmak, onlardan sağlanacak faydayı maksimize etmek için elbette ciddi öneme sahiptir. Örneğin web sitelerimizin düzgün çalışması, verilerimize uzaktan imkanlarımızın kesintisiz ve hızlı biçimde sağlanması için tercih ettiğimiz hosting hizmetlerinin verimliliği konusunda doğru adımlar atmamız oldukça […]

Sunucuların İş Hayatımızdaki Yeri
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

İş hayatımızda her geçen gün artan oranda teknoloji kullanıyoruz. İş ve işlemlerimizi akıl almaz biçimde hızlandıran teknolojik imkanları efektif biçimde kullanmak, onlardan sağlanacak faydayı maksimize etmek için elbette ciddi öneme sahiptir. Örneğin web sitelerimizin düzgün çalışması, verilerimize uzaktan imkanlarımızın kesintisiz ve hızlı biçimde sağlanması için tercih ettiğimiz hosting hizmetlerinin verimliliği konusunda doğru adımlar atmamız oldukça önemlidir. Server kullanımında hangi metodu tercih ediyoruz, Bu yöntem işimiz için yeterli veya gerekli mi, maliyetlerimizi doğru yönetiyor muyuz, örneğin VPS yerine dedicated server kullanmamız gerekli mi gibi konularda doğru karar lar vermemiz gerekir. DoraBase olarak ihtiyaçlarınız kapsamında en doğru tercihi yapabilmeniz için size rehberlik  ediyor ve en doğru seçimi yapabilmeniz için size hizmetler sunuyoruz.

Örneğin, Firmanızın ofis belgelerine uzaktan erişmek istiyorsunuz, bunun için birkaç çözüm mevcuttur. Ofisteki bilgisayarınızı dış erişime açabilir ve uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. Ancak bunun için bu bilgisayarın devamlı açık ve yüksek upload hızına sahip bir hat üzerinden internete bağlı olması gerekir. Geleneksel ofislerde bu mümkün olmadığından verilerinizi bir veri merkezinde konuşlu, hızlı ve güvenilir bir sunucu üzerine kurmanız gerekir.

Ayrıca firmanıza ait web sitenizin sunumunu sınırlı bir paylaşımlı hosting üzerinden yapmaktansa, sadip olacağınız bir sunucu üzerinden yapmak 40 kata kadar daha hızlı ve kesintisiz bir web sunumu imkanı sağlayacaktır. Böylelikle, hızlı sitelere sahip olurken, sınırsız uzaktan erişim hizmetini de elde etmiş olursunuz. Üstelik veri merkezlerindeki sunucular yüksek güvenlik prosedürleri ile korunmakta ve dış saldırılara karşı azami güvenlik tedbirlerini barındırmaktadır.

Dedicated server satın alma kararı verdiniz. Pekiyi bunu hosting planınız yeterli gelmediği için mi yapıyorsunuz? Pekiyi dedicated server özelliklerini biliyor musunuz? Sizin için hangi sunucu daha doğru bir tercih olacak? Gelin bu soruları birlikte cevaplayalım. Size en düşük maliyetlerle en yüksek verimi elde edebileceğiniz sonuçlara sahip olabilmeniz için azami desteği sunmak bizim işimiz. Alacağınız hizmetlerden memnun kalacağınız garanti ederiz.  DoraBase yalnızca sunucu hizmetler sunmaz, müşterilerine en doğru tercihi yapabilmeleri için destek hizmetleri de verir.

Site URL: http://www.dorabase.com

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.