" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ŞARKILI TÜRKÜLÜ İFTAR

  Körfez Emekliler Derneği üyeleri ve misafirleri, Hasbihal Kırbahçesinde şarkılı türkülü iftar yemeğinde buluştular.   İşletmeciliğini Mustafa önder’in yaptığı Hasbihal Kırbahçesinde iftar için buluşan Körfez Emekliler Derneği üyeleri ve onur konukları; Şef Ali Osman Çakır, Güre Musiki Dernek Başkanı Süleyman Kerem ve Yönetim Kurulu üyesi Elif Yılmazer, sunulan yemeklerle iftarlarını yaptılar.   Yemek sonrası çaylar […]

EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ŞARKILI TÜRKÜLÜ İFTAR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Körfez Emekliler Derneği üyeleri ve misafirleri, Hasbihal Kırbahçesinde şarkılı türkülü iftar yemeğinde buluştular.

 

İşletmeciliğini Mustafa önder’in yaptığı Hasbihal Kırbahçesinde iftar için buluşan Körfez Emekliler Derneği üyeleri ve onur konukları; Şef Ali Osman Çakır, Güre Musiki Dernek Başkanı Süleyman Kerem ve Yönetim Kurulu üyesi Elif Yılmazer, sunulan yemeklerle iftarlarını yaptılar.

 

Yemek sonrası çaylar içilirken Şef Ali Osman Çakır yönetiminde tümü amatörlerden oluşan Türk Sanat müziği orkestrası işleğinde İlahiler ve sanat müziğinden birbirinden güzel eserleri solo ve koro olarak seslendirdiler.

 

Sanat Müziği konserinin ardından, Körfez Emekliler Derneği Türk Halk Müziği Korosu olarak bir süredir çalışmalarını Ozan İsa Çetin ve Hüseyin Eroğlu’nun bağlamaları eşliğinde sürdüren dernek koro elemanları yurdun çeşitli yörelerinden birbirinden güzel türküler söylediler

 

Gece geç saatlere kadar süren şarkılı türkülü iftar yenmeğini organize eden Körfez Emekliler Derneği Başkanı Ülkü Gültekin, katılımlarından dolayı Şef Ali Osman Çakır, Güre Musiki Dernek Başkanı Süleyman Kerem ve Yönetim Kurulu üyesi Elif Yılmazer ve dernek üyelerine ve misafirlere, Şarkı ve türküleri seslendiren ses ve saz sanatçılarına, güzel sunumlarından dolayı Hasbihal Kırbahçesi işletmecisi Mustafa Önder ve çalışanlarına teşekkür etti.

Kendisi aynı zamanda Muhasebe ve mali Müşavir olan Hasbihal Kırbahçesi işletmecisi Mustafa Önder, kendi muhasebe bürosu elemanlarına da Körfez Emekliler derneği üyeleri ile birlikte iftar yemeği verdi.

 

Hüseyin EROĞLU

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.