Halı Yıkama Hizmetleriniz İçin Kaliteli Çözümler

  Halılarınızın temizliği sizin için büyük önem taşıyorsa, Antalya halı yıkama işlerinizi halletmek için eviniz yeterince uygun değilse, kaliteli ürünler ve makinelerle halılarınızın daha temiz olacağını düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.   Geniş şube ağı ve servis imkânıyla, alanında 1 numara olan Antalya halı yıkama firmamız, sizler için en uygun çözümleri sunuyor. Kalite, güven ve müşteri memnuniyetini […]

Halı Yıkama Hizmetleriniz İçin Kaliteli Çözümler

 

Halılarınızın temizliği sizin için büyük önem taşıyorsa, Antalya halı yıkama işlerinizi halletmek için eviniz yeterince uygun değilse, kaliteli ürünler ve makinelerle halılarınızın daha temiz olacağını düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

 

Geniş şube ağı ve servis imkânıyla, alanında 1 numara olan Antalya halı yıkama firmamız, sizler için en uygun çözümleri sunuyor. Kalite, güven ve müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz firmamızda, halılarınızı detaylı olarak, teknolojinin son ürünü olan makinelerimizle ve kaliteli temizlik malzemelerimizle ilk günkü gibi tertemiz sizlere iade ediyoruz. Kapınızdan servisle alınan halılarınız, yine aynı şekilde kapınıza teslim ediliyor.

 

Halılarınız yıkanmadan önce, tozları alınıp, içerisindeki kir ve pisliklerden arındırıldıktan sonra, yıkama işlemine geçilir. Tamamen bitkisel olan ürünlerimiz ile halılarınız yıkanır, eğer varsa çıkmayan lekelerine özel işlem uygulanır. Yıkanıp durulanan halınız, cinsine göre, sıkılma işlemi için santrifüj makinasına girer ardından, kurutma makinasına girmeden önce, havalandırma askılarında bekletilir.

 

Sonrasında kurutma odalarımıza alınır, kısa bir sürede sıcak hava üfleyen, nemi çeken elektrikli makinelerimizle kurutulur. Kurutmadan çıkan halılarınız taranır, tertemiz paketlenerek, müşteri numarasına göre ayrılır ve en kısa sürede kapınıza teslim edilir.

 

Diğer Antalya halı yıkama firmalarına oranla çok daha uygun olan fiyatlarımız ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, iletişim numaralarımızdan ve online web adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Konusunda tecrübeli, güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

Yorumlar

yorum