KARESİ’YE TAZE KAN ONUR AYAN

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

KARESİ’YE TAZE KAN ONUR AYAN

 

CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan ve beraberinde İlçe Saymanı Yücel Erişen ve İlçe Yöneticisi Nilüfer Yener geçtiğimiz gün Türk Hava Kurumu’nun Balıkesir de 5. Kez düzenlediği kan bağışı kampanyasına katıldı.

CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan’a sivil toplum kuruluşları oldukça ilgi gösterirken, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan’ın aynı anda kan vermesi büyük bir tesadüf oldu. Kan veren vatandaşların Onur Ayan’a olan ilgisi Yücel Yılmaz dahi herkesin dikkatini çekti.

Yerinde duramayan genç başkan Onur Ayan’ın enerjisine hayran kalan vatandaşlar;

‘’Başkanım bu enerjiyi nereden buluyorsun. Seni takip ediyoruz, çok iyi çalışıyorsun.’’ dediler.

CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan ise yaptığı açıklamada;

‘’Kızılay’dan aldığımız bilgilere göre kışın ve Ramazan’da kan verme oranı düşüyormuş Balıkesir ihtiyaca cevap vermiyormuş. Türk Hava Kurumu, sosyal sorumluluk gereği, toplumsal farkındalık oluşturmak amacıyla BASAF’ın da katıkılarıyla on günlük kan bağışı kampanyası düzenliyor ve her akşam bir üstad’ın fotoğrafları sergileniyor. Bizler de bu kampanyaya destek vermek istedik. Unutmayın bir damla kan hayat verir. Biz bir cana fayda sağlayacaksak ne mutlu bize! Kanımızın son damlasına kadar vatanımız için, vatandaşımız için görevdeyiz.’’ dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.