Koltuk Yıkama Hizmetleriniz İçin Kaliteli Çözümler

  Koltukların temizliği sizin için büyük önem taşıyorsa, Beşiktaş koltuk yıkama işlerinizi halletmek için eviniz yeterince uygun değilse, kaliteli ürünler ve makinelerle halılarınızın daha temiz olacağını düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.   Geniş şube ağı ve servis imkânıyla, alanında 1 numara olan Beyoğlu koltuk yıkama firmamız, sizler için en uygun çözümleri sunuyor. Kalite, güven ve müşteri memnuniyetini […]

Koltuk Yıkama Hizmetleriniz İçin Kaliteli Çözümler

 

Koltukların temizliği sizin için büyük önem taşıyorsa, Beşiktaş koltuk yıkama işlerinizi halletmek için eviniz yeterince uygun değilse, kaliteli ürünler ve makinelerle halılarınızın daha temiz olacağını düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

 

Geniş şube ağı ve servis imkânıyla, alanında 1 numara olan Beyoğlu koltuk yıkama firmamız, sizler için en uygun çözümleri sunuyor. Kalite, güven ve müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz firmamızda, koltuklarınızı detaylı olarak, teknolojinin son ürünü olan makinelerimizle ve kaliteli temizlik malzemelerimizle ilk günkü gibi tertemiz sizlere iade ediyoruz. Kapınızdan servisle alınan halılarınız, yine aynı şekilde kapınıza teslim ediliyor.

 

Koltuklarınız yıkanmadan önce, tozları alınıp, içerisindeki kir ve pisliklerden arındırıldıktan sonra, yıkama işlemine geçilir. Tamamen bitkisel olan ürünlerimiz ile koltuklarınız yıkanır, eğer varsa çıkmayan lekelerine özel işlem uygulanır. Yıkanıp durulanan halınız, cinsine göre, sıkılma işlemi için santrifüj makinasına girer ardından, kurutma makinasına girmeden önce, havalandırma askılarında bekletilir.

 

Sonrasında kurutma odalarımıza alınır, kısa bir sürede sıcak hava üfleyen, nemi çeken elektrikli makinelerimizle kurutulur. Kurutmadan çıkan koltuklarınız taranır, tertemiz paketlenerek, müşteri numarasına göre ayrılır ve en kısa sürede kapınıza teslim edilir.

 

Diğer Etiler koltuk yıkama firmalarına oranla çok daha uygun olan fiyatlarımız ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, iletişim numaralarımızdan ve online web adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Konusunda tecrübeli, güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.