BSM DE YIL SONU HEYECANI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

BSM DE YIL SONU HEYECANI

 

BSM DE YIL SONU HEYECANI

Balıkesir Sanat Merkezi, 8-9 ve 10-14 yaş drama grubu öğrencilerinin yılsonu gösterisi ile sezonu kapattı.

Drama grubu öğrencilerinin aileleri büyük bir heyecan ile oyun saatini beklerken öğrenciler kostümlerini giyip makyajlarını tamamladılar.

“Güneşi Güldüren Soytarı” isimli tiyatro oyunu ile sahneye çıkan öğrenciler kimi Zaman güldürdü kimi Zaman ise izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Orman hayvanlarını canlandıran BSM öğrencileri, doğayı ve hayvanları koruma ile ilgili de mesaj verdiler.

Oyunun sonunda Genel Sanat Yönetmeni Onur Ayan tarafından katilim belgelerini alıp hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Genel Sanat Yönetmeni Onur Ayan yaptığı açıklamada;

“Bu oyun ile birlikte bir yılı daha geride bıraktık. Yaşlarının çok çok üzerinde bir olgunlukla, bu sıcak havalarda muhteşem bir azim göstererek provalara gelen disiplini hiç elden bırakmayan öğrencilerimi izlerken bir kez daha gurur duydum. O küçük yürekler bu oyunda izleyenlere güzel bir derste vermiş oldular. Türkiye de ne yazık ki bir çevre katliamı yaşanıyor. Bu oyun ile de bir farkındalık kazandırmak istedik. Çevreye, hayvanlara karşı duyarlı bir nesil yetiştirmek için “Güneşi Güldüren Soytarı” oyununu seçtik.” Dedi ve şu şekilde devam etti.

” BSM 6 yaşında yine bir yılsonu gösterisi ile perdelerini geçici olarak kapatıyor. Bizler eylül ayından itibaren perdelerimizi tekrar açmak üzere kısa bir veda ediyoruz. Yeni sezonda görüşmek üzere.”

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.