BSM DE YIL SONU HEYECANI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

BSM DE YIL SONU HEYECANI

 

BSM DE YIL SONU HEYECANI

Balıkesir Sanat Merkezi, 8-9 ve 10-14 yaş drama grubu öğrencilerinin yılsonu gösterisi ile sezonu kapattı.

Drama grubu öğrencilerinin aileleri büyük bir heyecan ile oyun saatini beklerken öğrenciler kostümlerini giyip makyajlarını tamamladılar.

“Güneşi Güldüren Soytarı” isimli tiyatro oyunu ile sahneye çıkan öğrenciler kimi Zaman güldürdü kimi Zaman ise izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Orman hayvanlarını canlandıran BSM öğrencileri, doğayı ve hayvanları koruma ile ilgili de mesaj verdiler.

Oyunun sonunda Genel Sanat Yönetmeni Onur Ayan tarafından katilim belgelerini alıp hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Genel Sanat Yönetmeni Onur Ayan yaptığı açıklamada;

“Bu oyun ile birlikte bir yılı daha geride bıraktık. Yaşlarının çok çok üzerinde bir olgunlukla, bu sıcak havalarda muhteşem bir azim göstererek provalara gelen disiplini hiç elden bırakmayan öğrencilerimi izlerken bir kez daha gurur duydum. O küçük yürekler bu oyunda izleyenlere güzel bir derste vermiş oldular. Türkiye de ne yazık ki bir çevre katliamı yaşanıyor. Bu oyun ile de bir farkındalık kazandırmak istedik. Çevreye, hayvanlara karşı duyarlı bir nesil yetiştirmek için “Güneşi Güldüren Soytarı” oyununu seçtik.” Dedi ve şu şekilde devam etti.

” BSM 6 yaşında yine bir yılsonu gösterisi ile perdelerini geçici olarak kapatıyor. Bizler eylül ayından itibaren perdelerimizi tekrar açmak üzere kısa bir veda ediyoruz. Yeni sezonda görüşmek üzere.”

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.