" />
USD
3,7089
EURO
4,3626
ALTIN
152,8140

BURHANİYE’DEKİ RAMAZAN ŞENLİKLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

  Burhaniye Belediyesi tarafından hazırlanan Ramazan Şenlikleri, renkli görüntülere sahne olurken, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanıyor.   Burhaniye Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği iftar sofraları ile, iftar sonrasında düzenlenen Ramazan Şenlikleri programı, halkın takdirini toplarken yoğun iğli görüyor. Burhaniye Belediyesi hizmet binası önünde kurulan platformda, her gün farklı etkinlikler sahneleniyor. Konserlerden, Sema gösterilerine, sihirbazlık gösterilerinden […]

BURHANİYE’DEKİ RAMAZAN ŞENLİKLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Burhaniye Belediyesi tarafından hazırlanan Ramazan Şenlikleri, renkli görüntülere sahne olurken, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanıyor.

 

Burhaniye Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği iftar sofraları ile, iftar sonrasında düzenlenen Ramazan Şenlikleri programı, halkın takdirini toplarken yoğun iğli görüyor. Burhaniye Belediyesi hizmet binası önünde kurulan platformda, her gün farklı etkinlikler sahneleniyor. Konserlerden, Sema gösterilerine, sihirbazlık gösterilerinden tiyatro sahnelerine kadar, ilgi çekici programlarla halkın gönlünde taht kuran Ramazan Şenlikleri’ni şimdiye kadar binlerce Burhaniyeli yoğun bir katılımla izledi. Şenlik alanında, çocuklar için getirtilen şişme oyun parkı dikkat çekti. Ayna anda onlarca çocuğun içinde oynamasını sağlayan oyun parkında çocuklar saatlerce eğlenerek vakit geçirirken, aileleri de, şenlik programını izledi.

Geçmiş dönemlerin anlatıldığı tiyatro oyunları ile müzikli gösterimlerin sunulduğu gecede, sihirbazlık gösterileri büyük bir heyecanla izlendi. Belediye hizmet binasının önündeki sokağın trafiğe kapatılmasıyla kurulan Ramazan Evleri’yle oluşturulan Ramazan Sokağı’nda, yerel esnaf stantlar açtı ve yöresel ürünler satışa sunuldu. Şenliklere her akşam ilginin artarak devam ettiği gözlenirken, belediye tarafından çocuklara şeker ve balonlar hediye ediliyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.