" />
USD
3,6655
EURO
4,3275
ALTIN
150,9817

ÇAŞLIŞMA ALANLARINIZDA RAHAT EDİN

Özellikle ofisler de holdinglerde, bankalarda çok sık rastladığımız ofis cam bölme sistemleri özellikle çalışma alanlarında büyük kolaylık sağlamaktadır. Her türlü şekilde istenildiği alana göre şekillenebilen çalışanlar içiz oldukça rahat bir ortam hazırlayan ve verimliliği oldukça artıran bu sistemler oldukça günümüzde sık kullanılmaya başlanmıştır. Bulunduğunuz ortama göre istenilen şekilde ölçülebilen bu sistemler iş yerlerinde oldukça kolaylık […]

ÇAŞLIŞMA ALANLARINIZDA RAHAT EDİN
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Özellikle ofisler de holdinglerde, bankalarda çok sık rastladığımız ofis cam bölme sistemleri özellikle çalışma alanlarında büyük kolaylık sağlamaktadır. Her türlü şekilde istenildiği alana göre şekillenebilen çalışanlar içiz oldukça rahat bir ortam hazırlayan ve verimliliği oldukça artıran bu sistemler oldukça günümüzde sık kullanılmaya başlanmıştır. Bulunduğunuz ortama göre istenilen şekilde ölçülebilen bu sistemler iş yerlerinde oldukça kolaylık sağlamaktadır.  Özellikle jaluzili cam bölme sistemleri piyasa da jaluzili bölme olarak da nitelendirilebilmektedir.

 

Bu sistem genellikle bankalarda,  çağrı merkezlerinde, çok odalı iş yerlerinde oldukça sık kullanılan sistemler arsında yer almaktadır.  Bu sistemler de pek kapı tercih edilmemektedir, az da olsa kapı kullanılabilmektedir. Ayrıca cam duvar bölme sistemlerinde tavana kadar geniş çift camlı ekoseler kullanılmaktadır. Ofislerinizde banklarda çağrı merkezlerinde, holdinglerde sıkça karşılaştığınız bu sistemler sizlerin yaptıracağı alana göre fiyatlandırılmaktadır. Ofis cam bölme fiyatı hesaplanırken yaptıracağınız alanın yaptıracağınız türün ve yaptıracağınız alanın işçilik giderlerine göre fiyatlanmaktadır. Sizler de gerekli ilgililerle görüşerek yapacağınız ortamın alanının ölçülerine ve malzemesine göre seçebilir ona göre belirli bir fiyat aralığı öğrenebilirsiniz. İlgili kişilerce ölçülen bu sistem sizler için oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır. İstediğiniz renkte ve model de ürünlere en uygun şekilde sahip olabilir bulunduğunuz ortamlarda daha verimli daha farklı bir alan daha uygun bir ortam daha kullanışlı bir alan yaratabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.