" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Diş İmplant Fiyatları

İmplant, diş eksikliği konularında sizlere yardımcı olabilecek olan ve diş sorunlarınız için kalıcı tedavi sunabilecek olan bir tedavi yöntemidir. Doktorlar ve hastalar tarafından çok fazla tercih edilen bu tedavi yönteminin fiyatları çeşidine göre farklılık gösterebilmekte. Tek implant ücreti 1000 TL ile 2000 TL arasında değişiklik gösterebilir. Protez diş olarak bilinen implantlar ise 200 ila 500 […]

Diş İmplant Fiyatları
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

İmplant, diş eksikliği konularında sizlere yardımcı olabilecek olan ve diş sorunlarınız için kalıcı tedavi sunabilecek olan bir tedavi yöntemidir. Doktorlar ve hastalar tarafından çok fazla tercih edilen bu tedavi yönteminin fiyatları çeşidine göre farklılık gösterebilmekte.
Tek implant ücreti 1000 TL ile 2000 TL arasında değişiklik gösterebilir. Protez diş olarak bilinen implantlar ise 200 ila 500 TL arasında değişiklik gösterebilir. Diş eksikliği konusunda sizlere profesyonel bir şekilde yardımcı olacak olan diş implantı sizlere en iyi çözümü sunacaktır. Eğer dişinizde bir eksiklik varsa implant yaptırmayı deneyebilirsiniz.
Dişlerinizde oluşan sorunlara diş implantı uzman hekimler tarafından yapılabilir. Fakat implant yapıldıktan sonra mutlaka ağız sağlığına dikkat edilmeli. Eğer olurda implant çene yapınıza uygun bir şekilde değilse implant üzerinde çalışmalar yapılıp uygun hale getirilebilir. implant fiyatları konusunda sizlere yardımcı olabilecek ve profesyonel bir şekilde diş eksikliğinizi giderebilecek olan yer implantdental.gen.tr internet adresidir. İnternet sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Diş implantı için muayeneler tamamiyle ücretsizdir. Eğer hekim sizden film isterse film konusunda da indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. implant fiyatları konusunda sizlere yukarıda da dediğimiz gibi çok uygun fiyatlara yardımcı olacak olan yer implantdental.gen.tr internet sitesidir.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.