EDROLULAR, İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EDROLULAR, İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

 

Yaklaşık 4 bin Edremitsporlu taraftarı kapsayan Edremit Genç Edrolular Taraftarlar Derneği, geniş kapsamlı bir mahalle iftarı düzenledi.

 

Edremit Genç Edrolular Taraftarlar Derneği, hizmet binasının bulunduğu Gaziilyas Mahallesi 70’nci sokakta ilk kez bir iftar buluşması gerçekleştirdi. Dernek yöneticisi ve üyelerinin yakınları tarafından gündüz saatlerinde hazırlıklarına başlanan iftar buluşmasına Edremit Belediyesi de destek verdi. Dernek Başkanı Erkan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, iftar programına gelen misafirleri karşıladı ve sokağı kapatan masalara oturtturdu. Belediye Başkanı Kamil Saka ve belediye meclis üyelerinin de onur konuğu olarak katıldığı program öncesinde mevlit ve ilahiler okundu ve dualar edildi. Mahalle halkı ve davetlilerle birlikte yaklaşık bin 500 taraftarın katıldığı iftar buluşmasında, Edremitspor’a dair sohbetler edildi. İftar yemeği sonrasında dua okundu ve taraftarlar, meşaleler yakarak Edremitspor lehine sloganlar attı. Gecede konuşan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yeni sezonda yepyeni bir yönetimi ile yeni bir Edremitspor’u görmek istediklerini belirterek, takımın borç içinde olmasından dolayı büyük sıkıntı içinde olduğunun bilincinde olduklarını vurguladı. Başkan Saka, Edremitspor’u hak ettiği yerlere getirebilmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Dernek yöneticileri, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Kamil Saka ve ekibine teşekkür etti.

İftar buluşmalarının her yıl aralıksız olarak devam edeceği ve geleneksel hale getirilmesi için çalışma yapılacağı öğrenildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.