FIRTINA ETKİLİ OLDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

FIRTINA ETKİLİ OLDU

 

 

 

Çanakkale’nin Ayvacık İlçesine bağlı Küçükkuyu Beldesinde yarım saat etkili olan fırtına ve şiddetli yağış maddi hasara yol açtı.

 

Akşam saatlerinde birden patlayan fırtına ve şiddetli yağış Küçükkuyu beldesinde hayatı olumsuz etkiledi. Yarım saat süren fırtına nedeniyle asırlık çınar ağaçları kökünden sökülürken limanda bağlı bulunan iki tekne sulara gömüldü.Çekek yerinde tamirat için kızakta bulunan bir yat ise fırtına nedeniyle diğer teknelerin üzerine devrilerek maddi hasar meydana geldi.Fırtına ve yağış tarım ürünlerini de vurdu.Fırtına ve yağış domates, Biber Patlıcan fidelerini de kırarak  ürünlere de zarar verdi.Fırtına ayrıca sahil kesimindeki motellerde de zarar verdi. Şezlong ve şemsiyeler Havada uçuşurken yağmurun ve fırtına şiddetini akşam saatlerinde şiddetini kaybetti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.