" />
USD
3,6717
EURO
4,3253
ALTIN
151,3067

SINDIRGI – GÖLCÜK GRUP YOLU GENİŞLETME ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR

Balıkesir’in Sındırgı ilçesine ulaşım yollarında ki sıkıntıyı çözüme kavuşturmak için çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Gölcük grup yolunda genişleme çalışması yapılacağını müjdeledi. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ve Karayolları 141. Şube Şefi Sadettin Demiraslan’la birlikte sahada incelemelerde bulundular.  Özellikle yaz döneminde kamyonların oldukça fazla kullandığı grup yolunda genişletme çalışması için ihalenin yapıldığı açıklandı. Yer […]

SINDIRGI – GÖLCÜK GRUP YOLU GENİŞLETME ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir’in Sındırgı ilçesine ulaşım yollarında ki sıkıntıyı çözüme kavuşturmak için çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Gölcük grup yolunda genişleme çalışması yapılacağını müjdeledi.

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ve Karayolları 141. Şube Şefi Sadettin Demiraslan’la birlikte sahada incelemelerde bulundular.  Özellikle yaz döneminde kamyonların oldukça fazla kullandığı grup yolunda genişletme çalışması için ihalenin yapıldığı açıklandı. Yer tesliminden sonra önümzdeki günlerde genişletme çalışmalarının başlayacağını müjdeleyen Başkan Yavaş, “ Sındırgı’yı yeni yol diye tabir edilen İzmir – İstanbul yoluna ulaştıran toplam 27 km mesafelik yol güzergahı. Bu yol güzergahında özellikle bizim 10 tane kırsal mahallemiz yer alıyor. Ve bu yol yer yer 4 metreye kadar daralıyor. Bir tarafında kanal, bir tarafından ova bulunuyor. Karayolları 14. Bursa Blge Müdürlüğü uhdesinde yolun ihalesi yapıldı. Önümüzdeki günlerde yol genişletme çalışmaları başlayacak. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum”dedi.

Karayolları 141. Şube şefi Sadettin Demiraslan ise, “ 27 km yolun ilk 6 kmlik bir alanın gemişletilmesi için ihalesi yapıldı. Geri kalan yolda ise peyder pey ihalesi yapılarak genişletilecek” dedi.

Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Karayolları 141. Şube şefi Sadettin Demiraslan, Trafik Güvenliği teknik elemanı Mehmet Zeybek, Fen İşleri Müdürü Şakir Akbaş, Cüneyt Muhtarı Şeref Çay, Kozlu Muhtarı İbrahim Uygun ile birlikte Sındırgı – Gölcük grup yolunda yapılacak genişletme çalışmaları için incelemelerde bulundu. İhalenin yapıldığı ve gerekli işlemlerin tamamlanması ile birlikte yol çalışmalarına başlanacağı bilgisi verildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.