MEHMET TÜM KÖRFEZDEKİ ZARARI MECLİSTE DİLE GETİRDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

MEHMET TÜM KÖRFEZDEKİ ZARARI MECLİSTE DİLE GETİRDİ

 

CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, pazar günü Altınoluk ve Küçükkuyu’da meydana gelen Fırtına ve Kasırgadan zarar gören vatandaşların sorunlarını TBMM Gündemine taşıdı.

 

CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm Meclisteki konuşmasında şunları dile getirdi:”Pazar Günü Balıkesir ilimize bağlı Altınoluk Beldemizde,aynı zamanda Çanakkale İlimize bağlı Küçükkuyu Beldemizde ciddi bir şekilde fırtına ve kasırga felaketi yaşandı.Özellikle turizm ile ilgilenen esnafımız zarar gördü. Acilen yaraların sarılması gerekmektedir. Sayın Bakana sormak isterim Altınoluk Bölgesini felaket bölgesi ilan edecek misiniz, yurttaşların zararını bayram öncesi tanzim etmeyi  düşünüyor musunuz, bu konu bakanlar Kurulunun gündemine alınmış mıdır. Altınoluk ve Küçükkuyu esnafına verilmek üzere yerel yönetimlere acil olarak bir kaynak aktarılmış mıdır, bu miktar ne kadardır” diye sorup bölge halkına geçmiş olsun dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.