ÇAYİÇİ CADDESİ’NDE BİRİNCİ BÖLÜM BAYRAM ÖNCESİNDE BİTİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

ÇAYİÇİ CADDESİ’NDE BİRİNCİ BÖLÜM BAYRAM ÖNCESİNDE BİTİYOR

 

Edremit Belediyesi tarafından Çayiçi Caddesi ve Hamdibey Caddesi’nde sürdürülen yeniden düzenleme çalışmalarının birinci bölümü bayram öncesinde bitirilerek hizmete açılacak.

 

Edremit’te yıllardır ihmal edilen ve büyük sıkıntılar yaşanan Çayiçi ve devamındaki Hamdibey Caddesi’nde Edremit Belediyesi tarafından yürütülen yeniden düzenleme çalışmaları bayram öncesinde hız kazandı. Alemizade Camii’nden başlayan birinci bölüm çalışmalarında Tariş’e kadar olan kısım bayram öncesinde bitirilerek hizmete açılacak. Öncelikle altyapı sistemleri yapılan caddede yaya kaldırımları, parke taş döşemeleri yapılarak baştan sona yenileniyor. Çalışmalar kapsamında Tuzcumurat Mahallesi Muhtarlığı’nın bulunduğu Gümrük Meydanı’nı da yeni görünüme kavuşturuluyor. Ekiplerin çalışmasını sık sık yerinde inceleyerek bilgi alan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “İlçe merkezinde yoğun olarak kullanılan Çayiçi ve Hamdibey Caddesi’nde başladığımız çalışmaların ilk bölümünü bayram öncesinde bitirmeyi hedefliyoruz. Çalışmaların tamamının bitirilmesi ile vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntılar ortadan kaldırılacak, şehrimizin Kalkım yönünden girişi de güzel bir görünüme kavuşmuş olacak” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.