ÇAYİÇİ CADDESİ’NDE BİRİNCİ BÖLÜM BAYRAM ÖNCESİNDE BİTİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

ÇAYİÇİ CADDESİ’NDE BİRİNCİ BÖLÜM BAYRAM ÖNCESİNDE BİTİYOR

 

Edremit Belediyesi tarafından Çayiçi Caddesi ve Hamdibey Caddesi’nde sürdürülen yeniden düzenleme çalışmalarının birinci bölümü bayram öncesinde bitirilerek hizmete açılacak.

 

Edremit’te yıllardır ihmal edilen ve büyük sıkıntılar yaşanan Çayiçi ve devamındaki Hamdibey Caddesi’nde Edremit Belediyesi tarafından yürütülen yeniden düzenleme çalışmaları bayram öncesinde hız kazandı. Alemizade Camii’nden başlayan birinci bölüm çalışmalarında Tariş’e kadar olan kısım bayram öncesinde bitirilerek hizmete açılacak. Öncelikle altyapı sistemleri yapılan caddede yaya kaldırımları, parke taş döşemeleri yapılarak baştan sona yenileniyor. Çalışmalar kapsamında Tuzcumurat Mahallesi Muhtarlığı’nın bulunduğu Gümrük Meydanı’nı da yeni görünüme kavuşturuluyor. Ekiplerin çalışmasını sık sık yerinde inceleyerek bilgi alan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “İlçe merkezinde yoğun olarak kullanılan Çayiçi ve Hamdibey Caddesi’nde başladığımız çalışmaların ilk bölümünü bayram öncesinde bitirmeyi hedefliyoruz. Çalışmaların tamamının bitirilmesi ile vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntılar ortadan kaldırılacak, şehrimizin Kalkım yönünden girişi de güzel bir görünüme kavuşmuş olacak” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.