" />
USD
3,6749
EURO
4,3271
ALTIN
151,4985

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ ÇOCUKLARLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

  Edremit Belediyesi ‘Ramazan Etkinlikleri’ her akşam farklı mahallelerde vatandaşlarla buluşuyor. Meddah, gölge oyunu, orta oyunu ve illüzyonun yanı sıra birçok gösteriyle çocukları buluşturan etkinliğe yoğun ilgi gösteriliyor.   Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Ramazan ayı boyunca düzenlenen etkinlikler her gün farklı bir mahallede vatandaşlar ile buluşuyor. Edremit’in kırsal ve […]

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ ÇOCUKLARLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi ‘Ramazan Etkinlikleri’ her akşam farklı mahallelerde vatandaşlarla buluşuyor. Meddah, gölge oyunu, orta oyunu ve illüzyonun yanı sıra birçok gösteriyle çocukları buluşturan etkinliğe yoğun ilgi gösteriliyor.

 

Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Ramazan ayı boyunca düzenlenen etkinlikler her gün farklı bir mahallede vatandaşlar ile buluşuyor. Edremit’in kırsal ve turistik mahallelerinde çocuklara yönelik eğlencelerde meddah, gölge oyunları, orta oyunu, illüzyon, skeç ve dans gösterilerinin sahneye konuluyor. Çocuklar başta olmak üzere mahalle sakinlerinin ilgi gösterdiği ‘Ramazan Etkinlikleri’’nin son durağı Atatürk Mahallesi ve Faruk Serpil Parkı oldu. Sahnedeki birçok oyuna katılarak maskotlar ile keyifli vakit geçiren çocuklara şeker, patlamış mısır, balon dağıtılarak yüz boyamaları yapıldı.  Etkinlikleri CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel, Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Eyüp Satıl, vatandaşlar ve çocuklar izledi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.