ZEYTİN ÇEKİRDEKLERİ, YAZ KONSERLERİNE DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

ZEYTİN ÇEKİRDEKLERİ, YAZ KONSERLERİNE DEVAM EDİYOR

Kadıköy CSM Çocuk ve Gençlik Orkestrası ile Zeytin Çekirdekleri ‘’Hayallerim Var Sesimde’’ isimli konseriyle yeteneklerini sergileyecekler.

 

Ayvalık Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kadıköy Belediyesi ve Ayvalık Belediyesi tarafından organize edilen konserde Kadıköy CSM Çocuk ve Gençlik Orkestrası ile Zeytin Çekirdekleri, Ayvalık Belediyesi Amfi Tiyatro’da 2 Temmuz Cumartesi Günü Saat: 21.30’da gerçekleşecek konser için yüz kırk kişilik dev bir kadroyla Ayvalıklı’ların karışısına çıkacaklar.

Görüşlerini aldığımız Zeytin Çekirdekleri porjesi Koordinatörü Gül Gürsoy ‘’Ayvalıklı ve Kadıköylü gençler ve çocuklar aylardır bu konser için çalışıyorlar. Hayallerini, umutlarını Ayvalık’ta enstrümanları, sesleri ve müziğin sihirli gücü ile sizinle paylaşmak için bir aradalar. 140 kişilik büyük bir kadro olarak birlikte olmanın heyecanı içindeler.Birlik, barış ve sevginin konserine tüm halkımız davetlidir ve konserimiz ücretsizdir’’dedi.

Zeytin Çekirdekleri bu konserle, yaylı çalgılardan keman,çello nefesli çalgılardan flüt ve gitar, battery ve davul olmak çok sesli orkestrasıyla, hem ailelerine hem seyircilerine güzel bir akşam yaşatmayı hedefliyor.

Zeytin Çekirdekleri geçtiğimiz hafta Taksiyarhis Anıt Müzesi’nde Boğaziçi Mezunları Korosuyla de bir konser vermişti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.