" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE BELEDİYESPOR’A BAYRAM HEDİYESİ

Burhaniye Belediye Spor transferlerine devam ediyor. 2016-2017 Futbol sezonu için transferlerine devam eden Burhaniye Belediyespor Ali Çukadar’ı renklerine bağladı. Burhaniye Belediyespor yeni yönetimini belirledikten sonra yeni sezon için çalışmalarına hızla başlarken birçok oyuncuyu da renklerine katarak 2016-2017 sezonunun iddialı takımlarından olma yolunda ilerliyor. Bu yolda bir profesyonel oyuncuyu daha takımına bağlayan Burhaniye Belediyespor bayram hediyesi […]

BURHANİYE BELEDİYESPOR’A BAYRAM HEDİYESİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediye Spor transferlerine devam ediyor. 2016-2017 Futbol sezonu için transferlerine devam eden Burhaniye Belediyespor Ali Çukadar’ı renklerine bağladı.

Burhaniye Belediyespor yeni yönetimini belirledikten sonra yeni sezon için çalışmalarına hızla başlarken birçok oyuncuyu da renklerine katarak 2016-2017 sezonunun iddialı takımlarından olma yolunda ilerliyor. Bu yolda bir profesyonel oyuncuyu daha takımına bağlayan Burhaniye Belediyespor bayram hediyesi olarak Ali Çukadar ile anlaştı. 1992 doğumlu Ali Çukadar Burhaniye Belediyespor’dan önce; Armutlu Belediyespor, Yalovaspor, İnegölspor, Kastamonuspor, Fenerbahçe A2 takımı ve U16, U17 Milli Takım’larında forma giydi. Yetenekli forvet, Ali Çukadar ile karşılıklı imzalar atılmasının sonucunda yeni sezonda iddialı olduklarını belirten Burhaniye Belediyespor Başkanı Cemal Akkılınç, transfer sezonunun istedikleri gibi verimli bir şekilde geçtiğini vurguladı. İyi bir takım kurduklarını belirten Akkılınç, çalışmaların devam edeceğini bildirerek, Çukadar’ın 2016-2017 futbol sezonu için Burhaniye Belediyespor’a ve Burhaniye’ye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.